Pokalbio metu S. Malinauskas išsitarė, kad įprastai į kurortus poilsiauti nevykstantis – jam įdomesnės kitos kryptys. Tad lietuviškąją Palangą jis vertina labai gerai. Daug dėmesio sulaukiančių tinklalaidžių kūrėjas pasidalino ir įsimintiniausia atostogų akimirka.

„Vienas iš ryškiausių įspūdžių, kuriuos patyriau būdamas Palangoje – Vitalija Katunskytė. Didžiulė minia žmonių net nepakliūna į vidų. Supranti, kad tai yra žvaigždė. Mes stovime, vaikai žiūri, jiems įdomu. Šalia stovi mergina, kuri pardavinėja ledus. Aš jos klausiu – ar dar neskambėjo tas „Robi Robi“? Ji – ne, bet 4 kartai per vakarą visada būna, – šyptelėjo S. Malinauskas. – Žmogus iki galo yra ištikimas profesijai, aistrai. Net ir turėdama nugaros problemą vistiek dainuoja – šaunuolė. <...> O „Pražydo sodai“ – puiki daina.“

Vilniuje gimęs vyras laidoje „Kitokie pasikalbėjimai“ trumpai papasakojo ir apie savo vaikystę. Pasak S. Malinausko, jis buvo gana ramus vaikas, nemažai laiko praleisdavo prie televizoriaus, o vėliau – prie pirmojo dovanų gauto kompiuterio.

„Tėvai man duodavo daug laisvės, bet nebuvau tas vaikas murzinu veidu, kuris negrįžta tris paras. Pirmą kartą iki paryčių negrįžau būdamas gal 14 metų. Tėvai buvo labai išsigandę, turėjau ilgai aiškintis. Yra taip – kai gauni daug pasitikėjimo, labai gaila nuvilti“, – pasakojo Skirmantas.

Apie savo dabartinę veiklą – tinklalaidžių kūrimą – žinomas vyras kalbėjo kaip apie savaime nutikusį dalyką. Virš 100 tūkst. nuolatinių sekėjų „Youtube“ turintis Skirmantas atsakė į klausimą, ar savo kuriamus epizodus galėtų pavadinti savotišku realybės šou.

„Smagu, kad atsirado platforma, kuri Lietuvoje dar nėra stipriai naudojama ar užimta, bet vis daugiau žmonių į ją ateina. Džiaugiuosi, kad laiku įšokau į traukinį. Žiūriu į tai kaip į dalyką, kuris susiklostė atsitiktinai. Man labai patinka, – tikino žinomas vyras. – O dėl realybės šou – taip, aš kalbu iš miegamojo, tačiau mano epizoduose nėra daug mano šeimos, laisvalaikio.“

Laidos vedėjas Dominykas Klajumas uždavė klausimą ir apie tinklalaidės turinį bei pasiteiravo, ar gana drąsiai sudėtingas temas narstantis buvęs S. Skvernelio patarėjas nejaučia baimės jas iškelti į paviršių.

„Ne, baimė būna tik dėl kokybės ir dėl to, kad turiu gerą temą, bet ji galbūt padaryta ne taip gerai, kaip aš norėčiau. Jeigu aš turėčiau dar dvi dienas, tai padaryčiau gerai. Bet būna, praeina dvi dienos ir galvoju – reikėjo kelti, nieko geriau nepadariau. <...> Nusibrėžiau liniją, kad darau tai, kas man organiškai patinka, priimtina, atitinka vertybes. Man nesvarbu jokie kiti dalykai. Žinau, kad jei nukentėsiu, tai dėl to, kad toks esu ir viskas, – kalbėjo laidos „Kitokie pasikabėjimai“ pašnekovas. – Pas mus yra keista situacija – jei tu pavogi milijoną, tai tikimybė atsidurti kalėjime yra žymiai mažesnė nei trenkus žmogui į veidą. <...> Stengiuosi neiti į temas, kurios yra labai kontraversiškos ir sunku suprasti, kas yra teisus. Renkuosi tai, kas man yra akivaizdu. <...> Man lengva diskutuoti kiekviena tema, nes aš jaučiu, kad turiu argumentų“.

Skirmantas Malinauskas

Miegamajame epizodus filmuojantis Skirmantas sakė nebijantis rodyti savo namų zonos – be to, pasak jo, tai itin patogu visai šeimai.

„Nebijau. Aš neturėjau jokios alternatyvos, man nereikėjo rinktis, ar tai bus miegamasis, ar studija. Neturėjau pinigų niekam kitam, tad pradėjau filmuoti miegamajame. Jame ir likau. Dabar galvoju, kad kažką reikėtų keisti, bet kaip ir tapo įprasta. Šeimai laiko irgi lieka, nes bet kada galiu filmavimą sustabdyti, nuvažiuoti kažkur prie ežero, paskui grįžęs tęsti. Jei būčiau visą dieną išvažiavęs, mano šeimai būtų blogiau“, – tikino S. Malinauskas.

Minti teismų slenkstį žinomam vyrui tenka gana dažnai. Skirmantas sako, kad dažnas jo tinklalaidės žiūrovas nemato užkulisių.

„Žmonės galvoja, kad epizodai baigiasi tada, kai juos pasižiūri. Tačiau po kai kurių epizodų tenka aiškintis teisiškai. Yra tokių epizodų, dėl kurių jau pusę metų aiškinamės teismuose, įvairiose institucijose, išleidžiame tam krūvą pinigų. <...> Tie epizodai man užaugina krūvą įvairių įsipareigojimų, – pasakojo tinklalaidžių kūrėjas. Taip pat jis trumpai apibūdino, kokia yra Malinauskų šeima. – Kalbant apie šeimą, šiandien palydėjau savo dukrą skiepytis. Ji pati taip nusprendė. Paskelbiau apie tai feisbuke – asmeniniu pavyzdžiu gali paskatinti padaryti tą patį ir kitus. <...> O šiaip mano šeima – labai paprasta ir įprasta. Žmona – valstybės tarnautoja, dukros moksleivės.“

Į „Kitokių pasikalbėjimų“ vedėjo Dominyko Klajumo užduotus klausimus apie tai, ar sunkiau diskutuoti su savo vaikais, ar su žinomais Lietuvos veikėjais, Skirmantas atsakė neabejodamas.

„Debatuoti su labai artimu žmogumi sunku, nes jei per toli nueisi, gali jį prarasti arba jis pasijaus įžeistas. O kai kalbiesi su žmonėmis, kuriems nejauti labai daug sentimentų ir kai supranti, kad turi faktais parodyti, kad jie meluoja, tai viskas paprasčiau“, – tikino jis.

Skirmantas Malinauskas, Aurelijus Veryga, Saulius Skvernelis

Beveik trejus metus su buvusio premjero Sauliaus Skvernelio patarėju dirbęs S. Malinauskas laidos metu atskleidė, kad juodu palaikė išties draugiškus santykius ir patikino, kad valdžioje esantys žmonės – lygiai tokie patys, kaip ir visi kiti.

„Būdami be kostiumų esame ir alaus gėrę. Kažkada, pamenu, būdami užsienyje užėjome į suvenyrų parduotuvę. Aš nepamenu, koks tai daiktas buvo bet Saulius sako: žiūrėk, čia labai faina, reikia žmonai lauktuvių parvežti. Sakau, rimtai? Skambiau savo žmonai, klausiu – gal atvežti šį dalyką lauktuvių? O ji man – koks tai dalykas? Aš – nežinau. Duodu Sauliui telefoną į rankas, sakau, gal gali mano žmonai paaiškinti, koks tai dalykas. Jis jai paaiškino. Tai va toks yra tas bendravimas, – kalbėjo Skirmantas. – Žmonės dažnai įsivaizduoja, kad yra kitaip. Prezidentai, premjerai – visiškai paprasti žmonės, su savo šeimomis, draugais. Taip, kaip bendraujam mes, lygiai taip pat bendravimas vyksta ir ten.“

Visą pokalbį su Skirmantu Malinausku galite žiūrėti laidoje „Kitokie pasikalbėjimai“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (174)