Delfi kalbinti ekspertai pastebi, jog butų savininkų ir nuomininkų konfliktai išties nėra naujiena, o viena dažniausių konfliktų priežasčių yra nuomininko laiku nevykdomi įsipareigojimai mokėti nuomos mokestį. Vis dėlto, nuomininkas savo pusėje, remiantis teisės aktais, turi nemažai svertų, net jei elgiasi nesąžiningai. Ypač tuo atveju, jeigu nėra sudarytų rašytinių sutarčių.

Siūlo keliauti tiesiai pas advokatą

Jei nuomininkas pradeda nemokėti nuomos, nekilnojamojo turto brokerė Jovita Aleksejūnienė visų pirma patarė savininkams pasirašyti su nemokiu nuomininku vekselį, nurodyti susidariusią skolą, terminus ir t. t. Atgauti pinigus dar tikrai yra galimybė, tikino ji.

„Jei vekselį nuomininkas ignoruoja, tada reikia siųsti registruotu paštu pranešimą su pretenzija. Jei vis dar nesumoka, paskutinė stotelė – notaras. Gaunate vykdomąjį raštą ir einate į antstolių rūmus“, – aiškino brokerė.

Paprastesnis variantas yra

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)