Strateginėje vietoje – keliasdešimt verslų

„Sieksime, kad Vilniaus rajone vystomas projektas taptų ryškia Ukmergės kryptimi besiformuojančios verslų bendruomenės dalimi. Strateginėje vietoje, išskirtinės architektūros erdvėse įsikurs apie 30 įvairių verslų. Šiuo metu galimybėmis čia įsikurdinti ir aptarnauti klientus aktyviai domisi vieni didžiausių maisto prekių tinklų, sporto klubai, kavinės, pasaulyje gerai žinomi specializuotų prekių ženklai – tai yra platus spektras paslaugų, kurios bus arčiau gyventojų“, – sako „Urban HUB“ vadovas Giedrius Muliuolis.

Pasak jo, verslai šioje ekonominėje aplinkoje ieško lankstumo ir efektyviausių sprendimų, tad projektas bus vystomas itin sparčiai. Numatoma, kad pirmieji nuomininkai verslo mieste veiklą pradės kitų metų antrąjį ketvirtį.

Leidimą pradėti statybas suteikusios Vilniaus rajono savivaldybės meras Robert Duchnevič teigia, kad naujasis projektas suteiks papildomų galimybių sparčiai augančiam Vilniaus rajonui.

„Urban HUB“ komercijos miestelių plėtra Vilniuje

„Komercijos miestas Ožiarūčių gatvėje kurs naujas darbo vietas, išplės svarbią rajonui infrastruktūrą ir, tikiu, prisidės prie dar spartesnės ne tik šios dalies, bet ir viso Vilniaus rajono plėtros. Verslams tai bus galimybė kurtis ir plėstis naujose, moderniose erdvėse. Džiaugiuosi, kad Avižienių seniūnijos gyventojai galės naudotis minėtomis sporto, kavinių, parduotuvių paslaugomis netoli savo namų, tad jiems nebūtinai reikės vykti į Vilniaus miestą. Kaip savivaldybės vadovas prižiūrėsiu, kad darbai vyktų remiantis tvarios plėtros ir pagarbos aplinkai, bendruomenei principais. Tikiu, kad „SBA Urban“ bei „Urban HUB“ komanda projektą įgyvendins kokybiškai bei operatyviai“, – sako meras R. Duchnevič.

Rezervuota trečdalis erdvių

„Stock-office“ patalpos rinkoje išsiskiria plačiomis galimybėmis jas pritaikyti skirtingiems verslams. Nors įprastai tokios erdvės skirstomos į tris dalis – biurą, sandėlį ir prekybos salę, dideli projektai turi laisvės derinti įvairiau. Biurus tik su sandėliu arba tik su prekyba, prekybą tik su sandėliu.

Ekspertai taip pat pastebi, kad šioje ekonominėje aplinkoje verslai itin vertina galimybes ne tik įsirengti erdves efektyviausiai savo veiklai, bet ir darbą planuoti individualiai nesitaikant prie bendro prekybos centro ar miestelio ritmo. Pavyzdžiui, kiekvienas verslas komercijos miestelyje pats pasirenka savo darbo laiką, mikroklimatą, tinkamiausią darbuotojams ir prekėms, gali paprasčiau valdyti sąnaudas.

Pasak G. Muliuolio, būtent dėl šių priežasčių jau dabar „Urban HUB“ miestelyje rezervuota beveik trečdalis visų siūlomų patalpų.

„Urban HUB“ komercijos miestelių plėtra Vilniuje

Tiesa, „Urban HUB“ jau dabar klientų skirstomas į tris kategorijas. Labiausiai matomoje, Ukmergės gatvės pusėje, formuojasi kasdienės prekybos, paslaugas siūlančių verslų korpusas. Čia gyventojams bus patogu apsipirkti maisto, namų ir sodo, buities, gyvūnų prekių, planuojama, kad įsikurs ir vaistinė, vaikų prekės ir žaidimų kambarys, grožio salonai.

Kitoje pusėje – verslui skirtos paslaugos ir specializuotas prekes siūlančios įmonės, kurioms tinkamiausiais „stock-office“ tipo sprendimas derinant ir biurą, ir sandėlį, ir prekybos erdves. Galiausiai, trečioji zona – sporto ir sveikatingumo. Planuojami teniso aikštynai, sporto klubas ir kitos pramogos.

Tuo pat metu Kauno rajone, Biruliškėse plėtojamame 70 000 kv. m. miestelyje sparčiai juda pirmojo etapo statybų darbai. Pirmieji nuomininkai čia įsikels taip pat 2024 metų viduryje. Metų pabaigoje duris atvers ir naujausias „Iki Lietuva“ valdomas 1 700 kv. m. prekybos centras „IKI“. „Urban HUB“ projektai Vilniuje ir Kaune kurti drauge su danų architektų studija „PLH Arkitekter“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją