Tačiau kol kas konkursą dirbti naujajame objekte laimėjusios įmonės dar kuriasi, tarp jų – ir Vokietijos prekybos bendrovė.
„Planuojame atsidaryti gruodžio pradžioje. Veikiausiai neužtruks mūsų įsikūrimo darbai ir mes prieš Kalėdas jau veiksime. Tai alkoholio, parfumerijos, konditerijos ir aksesuarų parduotuvės“, – vardijo bendrovės „Travel retail Vilnius“ generalinė direktorė Orinta Ambrazevičienė.
Iš viso naujajame, pagal Šengeno reikalavimus įrengtame didžiausio šalies oro uosto terminale dirbs 10 parduotuvių, pora kavinių, vienas nedidukas viešbutis, taip pat stovės kavos, saldumynų automatai.
„Bendras plotas bus daugiau kaip 4 kartus didesnis už anksčiau buvusį. Jame įsikurs ne tik gėrimų, kosmetikos parduotuvės, bet ir rūbų, avalynės, kitų prekių“, – kalbėjo Vilniaus tarptautinio oro uosto atstovas spaudai Arūnas Marcinkevičius.
Verslo, o ir paties oro uosto, atstovai neslepia, kad terminalas neveikia dėl biurokratinių kliūčių: įsikurti tokiame saugomame objekte reikia krūvos leidimų, o valdininkai esą neskuba jų išduoti.
Susiekimo ministerijos pareigūnai sako, kad terminalo atidarymas buvo simbolinis ir normalu, kad objektas neveikia iškart po jo, nes būtinos tam tikros procedūros.