Bendrovės turtą parduota jai paskirtas bankroto administratorius „Įmonių bankroto administravimo ir teisinių paslaugų biuras“.

Per kreditorių susirinkimą nuspręsta likusį bendrovės turtą parduoti už didžiausią pasiūlytą kainą, t.y. jeigu kompiuteris įvertintas 1 Lt, jis bus parduotas tam, kas pasiūlys 1 Lt arba daugiau.

Pigiausiai, po 1 Lt, yra įvertintos „flyLAL - Lithuanian airlines“ turėtos licencijos, programinė įranga ir kompiuteriai. Besidomintys pirkėjai bendrovės turtą gali pirkti tiek po vieną daiktą, tiek visus kartu.

Liko ir magnetofonai

Paskutinio parduodamo turto sąraše neparduotais liko bendrovės magnetofonai, projektorius, spausdintuvai ir kitos priemonės, jų balansinė vertė - po 1 Lt.

Brangiausia preke ilgalaikio turto sąraše yra „flyLAL - Lithuanian airlines“ 2008 m. įsigyt a kiemo aikštelė. Jos balansinė vertė – apie 9,6 tūkst. litų.

Parduodamas ir trumpalaikis bankrutavusios įmonės turtas, tai – kėdės, kurių viena įvertina 159 Lt, minkštasuoliai po 839 Lt, kamštinės lentos nuo 100 Lt ir kiti daiktai.

Taip pat planuojama parduoti ir skolininkų įsipareigojimus „flyLAL - Lithuanian airlines“, kurių dalis yra išieškoma.

Bankroto administratoriaus duomenimis, iškėlus bankroto bylą "flyLAL - Lithuanian airlines" turto balanse lėktuvų nebuvo.

Bankroto byla "flyLAL - Lithuanian airlines" iškelta 2009 m., tais metais bendrovė nutraukė skrydžius. Bankrutavusi įmonė priklausė „flyLAL Group Services“, kuri pakeitė pavadinimą į „Avia Solutions Group“. Pavadinimus keitė ir kitos grupės bendrovės, atsisakydamos santrumpos „flyLAL“.

DELFI skelbė, kad pavadinimai, anot rinkodaros specialistų, buvo keičiami siekiant pabėgti nuo besidriekiančio praeities šleifo ir asociacijų su bankrotu.

Valstybinė įmonė „Lietuvos avialinijos“ buvo privatizuota 2005 m., vėliau įmonės veikla išskaidyta pagal veiklos sritis, turtas atskirtas, o visas įmones vienijo „flyLAL Group Services“.

Grupė vienijo orlaivių remonto ir techninės priežiūros įmonę „Flylal technics“, vėliau pervadintą į „FL Technics“, kelionių agentūrą „BPC Travel“, aviacijos specialistų mokymo įmonę „FlyLAL Training Centre“, pakeitusią pavadinimą į „Baltic Aviation Academy“. Taip pat grupei priklausė orlaivių nuomos bendrovė „Avia Asset Management“ ir keleivių bei krovinių gabenimo bendrovė „FlyLAL Charters“, vėliau pakeitusi pavadinimą į „Small Planet Airlines“.

Valstybės įmonės "Registrų centras" 2012 m. balandžio duomenimis, „Avia Solutions Group“ akcininkais buvo Vilniuje registruota bendrovė „Indeco: Investment and Development“ (21,94 proc.), Kipre registruota įmonė „ZIA Valda Cyprus“ (32,91 proc.). Eilinio visuotinio akcininkų susirinkimo protokole nurodyta, kad daugiausiai akcijų – 45,15 proc. valdo Lenkija, nenurodant daugiau duomenų.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (30)