Vilniuje, aplink Ozo parką įsikūręs biurų miestelis „Technopolis Ozas“ jau turi naują savininką. Visi biurų miestelio pirkimo – pardavimo sutarties etapai jau baigti, o jį įsigijusi bendrovė „Lords LB Asset Management“ užsitikrino investicijų į nekilnojamąjį turtą (NT) lyderystę.

Pasak „Lords LB Asset Management“ investicinės bendrovės valdytojo Giedriaus Bernoto, jie tvariai plečia savo veiklą įsigydama Technopolio biurų miestelį.

„Lords LB Asset Management“ valdoma uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirta investicinė bendrovė „Baltic Opportunity“ ir „Technopolis Lietuva“ verslo parko pirkimo – pardavimo sutartį buvo sudariusi pernai lapkritį.

Tam, kad sutartis įsigaliotų, dar reikėjo sulaukti Konkurencijos tarybos sprendimo. Dabar, gavus jos pritarimą, „Technopolis Ozas“ tapo investuotojų nuosavybe. Tokiu būdu verslo miestelis iš suomių kompanijos perėjo į lietuvių rankas, – bndrovės „Technopolis Lietuva“ vienintelė akcininkė buvo Suomijos įmonė „Technopolis“.

„Technopolis Ozas“ verslo parkas yra išskirtinis objektas. Jo plotas sudaro maždaug dešimtadalį Vilniaus modernių biurų ploto – 106 tūkst. kvadratinių metrų, kuriuose biurus nuomojasi apie 140 įmonių. Parke yra šeši pastatai – „Alfa“, „Beta“, „Gama“, „Delta“, „Penta“ ir „Nova“. Visi jie yra sertifikuoti LEED tvarumo sertifikatais.

Pasak G. Bernoto, „Technopolis Ozas“ verslo parkas buvo įsigytas už investicnės bendrovės pritrauktas lėšas ir dviejų bankų sutarimu – „Swedbank“ ir SEB – suteiktą 125 mln. eurų paskolą. Bankai paskolą suteikė lygiomis dalimis, o „Swedbank“ buvo šio sandorio agentas ir užtikrino sklandų jo finansavimą.

Tai – vienas reikšmingiausių pastarųjų metų nekilnojamojo turto sandorių Lietuvoje. „Technopolis Ozas“ yra vienas didžiausių verslo parkų sostinėje, kuris sudaro 9 proc. Vilniaus modernių, tvarių biurų ploto ir kuriame dirba kone 8,5 tūkstančio aukštą pridėtinę vertę kuriančių žmonių.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją