Iš karto pastebėti namuose atsiradusį pelėsi – ne taip ir lengva. Pirmiausia jis įsitaiso atokiame, tamsiame kampe, vėliau plečiasi ir užima vis didesnį plotą. Bėda ta, kad namuose atsiradęs pelėsis gadina ne tik išpuoselėtą namų grožį, bet ir juose gyvenančių žmonių sveikatą.

Kaip teigia su pelėsiu kovojančios įmonės „Be pelėsio“ atstovas Edgaras, pelėsis išskiria nuodingąsias medžiagas, dar vadinamas mikrotoksinais, kurie kenkia nervų ir imuninei sistemoms, o didelė pelėsio koncentracija gali sukelti alergiją, kvėpavimo takų uždegimus ar net astmą.

Šiame straipsnyje rasite aktualios informacijos apie tai, dėl kokių priežasčių namuose atsiranda pelėsis, kaip jį galima panaikinti namų sąlygomis, o kada jau vertėtų kreiptis pagalbos į specialistus.

Patikėkite – su pelėsiu juokauti nereikia.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją