Miestas pasikeitė
Pastarieji metai Panevėžiui buvo išskirtiniai. 2022 metais, pirmą kartą šiame tūkstantmetyje, panevėžiečių gyventojų skaičius ne traukėsi, o augo. Prie to prisideda ne tik mieste besisteigiančios įmonės bei verslo skatinimo organizacijos, bet ir pačių panevėžiečių požiūris.
Gydytoja odontologė sako, kad grįžti ją paskatino ne tik patogumas, bet ir besikeičiantis miesto vaizdas, čia šeimas sukūrę draugai. Per pastaruosius 10 metų Panevėžys, pasak pašnekovės, pasikeitė neatpažįstamai. Gyventojų poreikius atliepianti infrastruktūra, prasiplėtęs pramogų ir kultūros renginių asortimentas, aktyvus socialinis gyvenimas miestą paverčia maloniu gyventi.
Vaikystės baimė virto pašaukimu
Sigitos vaikystės dienos prabėgo netoli Panevėžio esančiame Joniškėlyje. Dar būdama mokinė ji visus stebino savo veiklumu – dalyvavo moksleivių savivaldoje, buvo klasės seniūnė. To, kad Sigita taps gydytoja odontologe, veikiausiai nesitikėjo ir tėvai, kadangi giminėje nebuvo nė vieno mediko. Tokio karjeros posūkio, matyt, neplanavo net pati Sigita, mat vaikystėje labai bijojo eiti į odontologo kabinetą.
„Būdama paauglė pas odontologą eidavau su ašaromis akyse, labai bijodavau procedūrų. Todėl dabar, pati būdama gydytoja, stengiuosi užtikrinti, kad kiekvienas pacientas jaustųsi kuo jaukiau ir patogiau. Stengiuosi kuo aiškiau išdėstyti esamą paciento situaciją ir galimus gydymo metodus“, – pasakoja S. Skaržauskienė.
Pasak jos, gero santykio kūrimas su pacientu, – raktas į sėkmę. Pati vaikystėje bijojusi odontologų, dabar šią baimę padeda įveikti ir savo pacientams. Už tai gydytoja su savo komanda yra gavusi ne vieną padėką.
Mažesnio miesto privalumai
Kaip juokauja Sigita, mažesniame mieste privalu dirbti kokybiškai, nes greitai gali pasklisti kalbos. Mažesniuose Lietuvos miestuose žmonės yra arčiau vieni kitų, todėl geriausia reklama tampa teigiamas pacientų žodis.
Pasak gydytojos, kai pacientai yra tos pačios bendruomenės nariai, susitinka ir kitoje aplinkoje, užsimezga kokybiškas ryšys.