Solidarumas su priekinėse fronto linijose kovojančiais medikais
Pagalba medikams, dirbantiems ekstremaliomis sąlygomis yra labai svarbi. Darbas tokiomis sąlygomis gali veikti jų būklę, sveikatą ir savijautą. Pavyzdžiui, nuo itin dažno dezinfekcinių priemonių naudojimo ir kaukių dėvėjimo gali smarkiai išsausėti oda. Todėl „L’Oréal Baltics“ dovanoja daugiau nei 17 tūkst. odos ir plaukų priežiūros produktų ligoninių bei sveikatos priežiūros institucijų darbuotojams Lietuvoje.
Solidarumas su sveikatos priežiūros, vaistinių, mažmeninės prekybos sektoriaus darbuotojais
„L’Oréal“ gamyklose gaminamas valomasis hidroalkoholinis rankų gelis, pažymėtas „La Roche-Posay“, „Garnier“ ir „L’Oréal Paris“ prekiniais ženklais. Per artimiausias savaites „L’Oréal Baltics“ dovanos ir išdalins daugiau nei 10 tūkst. pakuočių hidroalkoholinio gelio ligoninėse dirbantiems medikams, vaistininkams ir prekybos sektoriaus darbuotojams Lietuvoje.
Solidarumas su tiekėjais
Su beveik trečdaliu tiekėjų, susiduriančių su pandemijos iššūkiais, „L‘Oreal Baltic“ atsiskaito nedelsiant.
Solidarumas su kirpėjais ir grožio salonų savininkais
Grožio salonai yra tarp didžiausią ekonominį pandemijos poveikį pajutusių verslų. Profesionalams skirtų produktų prekės ženklų skyrius („L’Oréal Professionnel“, „Kerastase“, „Matrix“, „Biolage“) teikia rankų valymui skirtus gelius ir pradeda internetinius seminarus, skirtus grožio salonams, padedant jiems užtikrinti saugią aplinką savo klientams.
„Norime išreikšti solidarumą su vietos bendruomene, kuri patiria šią išskirtinę krizę. Esame labai dėkingi ir remiame visus, kurie imasi neįtikėtinų žygdarbių kovos su pandemija metu. Mūsų pareiga – kuo stipriau juos palaikyti. Didžiuojuosi matydamas, kaip mūsų komanda sugeba mobilizuotis ir atkakliai įsitraukia į šią beprecedentę kovą. Mūsų solidarumo programa leido suteikti pagalbą ligoninių personalui bei tiems, kam to labiausiai reikėjo“, – sako „L’Oréal Baltics“ generalinis direktorius Niels Westerbye Juhl.
Be šios solidarumo programos „L’Oréal“, atsižvelgdama į pandemiją ir prisidėdama prie jos padarinių sprendimo pasauliniu mastu, paskelbė precedento neturinčią socialinę ir aplinkosauginę solidarumo programą, skirtą įgyvendinti šiuos prioritetus: remti organizacijas, kurios palaiko pažeidžiamas moteris, pirmąsias socialinės ir ekonominės krizės (kurią sukėlė pandemija) aukas įsteigiant 50 mln. eurų labdaros fondą; taip pat skirti 100 mln. eurų investicijų į poveikį aplinkai, prisidedant prie pažeistų natūralių ekosistemų atsinaujinimo ir siekiant užkirsti kelią klimato pokyčiams.