Jis – 31 metų kaunietis Ernestas Alimovas, teistas net 11 kartų. Už grotų dar būdamas nepilnamečiu patekęs E. Alimovas į laisvę buvo išleistas 2020 m. rugpjūtį, o nepraėjus nė porai metų vėl buvo įkalintas. Paskutiniu teismo nuosprendžiu vyras buvo nuteistas dėl buvusios draugės ir jos kaimyno sužalojimo – teismas nutarė jį įkalinti 9 metams. Bet E. Alimovas mano, kad buvo nubaustas per griežtai ir siekia, jog bausmės terminas būtų sutrumpintas.
„Nevengiu atsakomybės, suprantu ką padariau – pasielgiau negarbingai ir labai negražiai, dėl to gailiuosi, ir šis gailestis, suvokimas, ką padariau, mane kankins visą gyvenimą – nors buvusi draugė Agnė man atleido, vargu, ar pats sau sugebėsiu atleisti už tai, ką padariau“, – prisipažino šiuo metu Pravieniškių kalėjime įkalintas E. Alimovas.
Kalinys tikino, kad draugę sunkiai sužalojo iš pavydo ir esą pernelyg karštos meilės – moteris jį atstūmė, pareiškė, jog nebenori tęsti bendro gyvenimo, lauks, kol į jos namus sugrįš oficialus sutuoktinis.
„Galbūt buvau per didelis egoistas ir jos labai pavydėjau, – E. Alimovas sakė, kad buvusią draugę iki šiol tebemyli, o patekęs už grotų net išsitatuiravo jos veidą ant savo kūno. – Agnė mane lydės visą gyvenimą – ne tik ant mano odos padengta tatuiruote, bet ir širdyje.“
Apie E. Alimovo įvykdytą nusikaltimą, kai jis sunkiai sužalojo savo draugę, iš trečio aukšto išstūmė jos kaimyną, o vėliau ir pats iššoko, plačiai rašė šalies žiniasklaida – vyro žiaurumas šokiravo daugelį žmonių: teismas nustatė, kad jis moteriai daug kartų sudavė rankomis, plaktuku ir peiliu.
Šiandien E. Alimovas ryžosi išskirtinei išpažinčiai – nutarė ne tik paaiškinti, kodėl taip pasielgė, bet ir, svarbiausia, viešai atsiprašyti buvusios savo draugės ir jos šeimos. Jam tai – labai svarbu.
„Šį interviu turėtų būtinai paskaityti visi, kas nori suprasti smurto artimoje erdvėje baisų, nuodingą ratą – užpuolikas realiai jaučiasi teisus, žalodamas auką, šiuo atveju – žudydamas, vėliau jis tarsi bando atsiprašyti, gailisi, bet supranti, kad tai nenuoširdu, nes iš tikrųjų jis nesuvokia savo kaltės“, – išgirdusi E. Alimovo pasakojamą istoriją sakė Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro (KOPŽI) vadovė Kristina Mišinienė.