Nors apie brolių sukurtą įmonę „Brolis semiconductors“ žiniasklaida rašė jau ne vieną kartą, Augustinas Vizbaras tikina, kad žmonės dar nelabai supranta, ką jie veikia ir kas yra ta jų vystoma puslaidininkių technologija. Nepaisant to, broliai įsitikinę, kad ateityje ji sukels revoliuciją žmonių gyvenimuose ir pasaulį pakeis ne ką mažiau nei asmeninių kompiuterių ir interneto atsiradimas.
„Lazerius po 10 metų turėsime kiekvienas ir jie bus visur. Manau, kad kartu su biotechnologijomis lazeriai gali lemti didelį lūžį. Dabar mes tik krapštome paviršių. Per artimiausius porą dešimtmečių sužinosime tai, ko net neįsivaizduojame“, – tikina A. Vizbaras.
Kaip pavyzdį jis pateikia galimybes medicinoje, pašnekovo spėjimu, jau netolimoje ateityje vos ne kiekvienas turėsime nuolat mūsų organizmo būklę sekantį sensorių, o sutrikus kūno veiklai informacija nedelsiant bus fiksuojama.
„Galėsime sumažinti aibę rizikų, užkirsti kelią sudėtingoms ligoms prieš joms atsirandant, turėsime supratimą, kas jas lemia, galėsime viską analizuoti. Tai nėra smulkmenos, tai gali iš esmės pakeisti mūsų gyvenimą“, – tikina pašnekovas.
„Sodros” duomenimis, vidutinis atlyginimas įmonėje yra 2377 eurai. Kas yra ta aukso gysla – puslaidininkių technologija – paaiškino dvyniai Augustinas ir Kristijonas Vizbarai – fizikai, įmonėje prižiūrintys techninę ir komercinę veiklą. Anot jų, puslaidininkių technologija visus žmones supa kasdien.