Prisijungti prie diskusijos
Rodyti diskusiją
2013.08.21 23:23
L. Kleiza savęs lyderiu nelaiko
Martynas Lapinskas, Robertas Narmontas, DELFI.TV
138
Po rungtynių Linas Kleiza kalbėjo apie prastą kamuolio judėjimą varžovų aikštės pusėje.
„Galbūt mes žaidžiame per daug sunkų krepšinį, reikėtų paprasčiau. Mane vienas žmogus dengia ir nepaleidžia visą laiką, o tai sudaro galimybių kitiems. Mes tiesiog to neišnaudojome, kamuolys nepasiekė laisvo žmogaus. Kodėl? Nebuvo gero išsidėstymo. Dažnai žaidėme du prieš du, bet savo galimybių neišnaudojome: perdavimai ėjo į kojas arba per aukštai“, – mačą su suomiais prisiminė L. Kleiza.
Kaip ir treneris Jonas Kazlauskas, puolėjas pabrėžė, jog „Siemens arenoje“ šįkart vyravo kontaktinis, fizine jėga paremtas krepšinis – tokia suomių gynyba taip pat išmušė šeimininkus iš vėžių.
Paklaustas apie savo žaidimą, 17 taškų pelnęs krepšininkas nenorėjo vadinti savęs rinktinės puolimo lyderiu.
„Mano sportinė forma kyla, bet šiandien pramečiau metimų iš dėkingų situacijų. Nemanau, kad aš lyderis – rinktinė labai lygi, skirtingomis dienomis sėkmingai sužaisti gali vis kiti žaidėjai. Reikia tik daugiau pasitikėti savo veiksmais ir vienas kitu“, – dėstė L. Kleiza.
Kitas draugiškas rungtynes Lietuvos komanda žais ketvirtadienį Vilniuje su Rusijos krepšininkais.