Šioje grupėje taip pat varžosi Suomijos čempionė Kuopio „KuPS“ bei Škotijos flagmanė Glazgo „Celtic“. Šių komandų akistatoje, kuri vyko 12 val., savo pranašumą per pratęsimą įrodė ir į finalą žengė škotės. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1, bet per pratęsimą „Celtic“ pelnė du įvarčius ir laimėjo pusfinalį 3:1.

„Gintra“ atrankos finale prieš Glazgo „Celtic“ futbolininkes žais rugsėjo 7 d. 18.00 val.

Startinė sudėtis: L. Tuomi, A. Mikutaitė, S. Amorim, R. Beal, L. Peabody (46′ min. A. Kazarina), M. Hagstrom, E. Šupelytė (72′ min. L. Kubiliūtė), T. Shamase (78′ min. M. Proscevičiūtė), S. Jaatinen, T. Seara (46′ min. T. Romanovskaja), S. Shamase.

Įvarčiai:

„Gintra“: . S. Shamase (48′, 75′, 81 min,) – 3, T. Shamase (39′ min.), S. Jaatinen (71′ min.) po 1.

Gintrietės susitikimą pradėjo kur kas aktyviau ir jau 2-ąją susitikimo minutę po kampinio turėjo gerą šansą pasižymėti. Puikų šansą 10-ąją minutė turėjo baudos aikštelėje patogiai kamuolį susistabdžiusi S’phumelele Shamase, tačiau puolėjos smūgis praskriejo greta virpsto. Veiksmas antrajame kėlinyje sukosi aplink varžovių baudos aikštelę, kol galiausiai 39-ąją minutę pavyko pralaužti leidus bei Thubelihle Shamase išvedė gintrietes į priekį – 1:0.

Po pertraukos aikštės šeimininkės netruko padvigubinti skirtumą. Baudos aikštelėje techniškai kamuolį susistabdžiusi Sphumelele Shamase pasiuntė jį į tinklą – 2:0.

Visą rungtynių kontrolę ir toliau turėjusios gintrietės 71-ąją minutę po Siljos Jaatinen įvarčio skirtumą padidino iki triuškinančio, o už kelių akimirkų dar vieną tikslų smūgį pridėjo S. Shamase – 4:0. Įsisiautėjusi „Gintros“ puolėja netruko pelnyti „hat-trick’ą“ – 5:0.