Pagrindiniai rungtynių momentai:

45-ąją minutę „Panevėžys“ rezultatą lygino – 1:1. Ernestas Veliulis pasinaudojo varžovų klaida ir vienas pats išspruko į kontrataką. Perbėgęs pusę aikštės su kamuoliu, saugas pasiuntė stiprų smūgį į vartų viršų ir suteikė saviškiams gerą nuotaiką prieš ilgąją pertrauką. Per abi rungtynes „Panevėžys“ priekyje 4:1.

38-ąją minutę aikštės šeimininkai pirmą kartą šiame etape pralaužė panevėžiečių gynybą. Santeri Hostikka atliko sėkmingą reidą kairiajame krašte, po kurio pasiuntė aukštą perdavimą į baudos aikštelę, o galva kamuolį į vartus pasiuntė puolėjas Lee Erwinas. HJK 1:0 „Panevėžys“.

Atsakomoji dvikova Helsinkyje prasidėjo 19 val.

Šias rungtynes tiesiogiai transliuos „Delfi TV“ ir portalas „Delfi“.

Burtai lėmė, jog pralaimėjimo atveju Lietuvos čempionai pasirodymą Europoje tęstų UEFA Konferencijos lygos atrankos III etape.