Fechtuotojas pradėjo pristatinėti maistą, kad pandemijos metu išsaugotų gerą fizinę formą
Japonijos olimpinis fechtuotojas Ryo Miyake tapo maisto į namus pristatinėtoju, kad neprarastų fizinės formos siaučiant COVID-19 pandemijai.
Tokijo olimpinės žaidynės buvo atidėtos, o nacionaliniai treniruočių centrai yra uždaryti, todėl pastato, kuriame gyvena R. Miyake, stogas tapo jo pagrindine treniruočių vieta.
2012 m. Londono olimpinėse žaidynėse R. Miyake iškovojo sidabro medalį. Kaip ir daugelio fechtuotojų, jo pagrindinė fechtavimosi ranka visuomet buvo storesnė už kitą, todėl sportininkas labai nustebo pamatęs, kad dabar abi rankos yra beveik vienodo storio.
Fechtuotojas sako, jog jo treniruočių ant stogo veiksmingumą riboja partnerių trūkumas. Norėdamas padidinti fizinį krūvį, sportininkas nusprendė įsidarbinti maisto į namus pristatinėtoju ir važinėti po miestą dviračiu vykdant užsakymus.
Šis sprendimas turėjo ir praktinę pusę – R. Miyake reikia papildomų pajamų, kad toliau galėtų fechtuotis. Balandžio 30-ąją, pirmąją darbo dieną, olimpietis socialiniuose tinkluose paviešino savo uždarbį: 4 688 jenos, arba maždaug 44 JAV doleriai.
R. Miyake nebuvo sunku visą dieną minti dviratį, tačiau jis prisipažino padaręs bene visas pradedantiesiems pasitaikančias klaidas, pavyzdžiui, pasiklydo ir niekaip negalėjo rasti nurodyto adreso.
Paskelbus, kad pirmą kartą istorijoje bus nukeltos olimpinės žaidynės, pasigirdo kalbų apie supaprastintų žaidynių rengimą. Kai kuriose analizėse net buvo rekomenduojama apskritai atšaukti olimpines žaidynes, siekiant sumažinti ekonominius nuostolius. Kita vertus, sunkioje padėtyje dėl koronaviruso atsidūrusiems sportininkams olimpinių žaidynių atšaukimas gali reikšti karjeros pabaigą, mano R. Miyake.