Pasirodo, tekstilės konteineriai gali tapti mirtinais spąstais. Visoje Vokietijoje jų yra apie 150 tūkst. Žmonės juose žūsta ne pirmą kartą.

Vienas žmogus tekstilės konteineryje yra žuvęs 2022 metais Romerskircheno mieste, o dar vienas – metais anksčiau Hilchenbache. Viena iš problemų – senesnio dizaino konteineriai, turintys dideles angas, aiškino Kai – Uwe Jobstas. Jo įmonė Brėmeno mieste gamina konteinerius dėvėtiems drabužiams. Tokios nelaimės kaip Peinėje paskatino jo įmonę ne tik sumažinti konteinerių angas ir skelbti įspėjamuosius ženklus, bet ir pasitelkti naujas technologijas.

Dabar mes turime vieną klientą iš Amerikos, kurį šis mechanizmas įtikino, ir jis iš karto užsisakė 200 vienetų. Mes, žinoma, tikimės, kad šie konteineriai pasirodys ir Vokietijos rinkoje“, – sakė Kai – Uwe Jobstas.
Tačiau Vokietijos rinka vis dar abejoja šiuo išradimu. Priežastis: naujoji technologija jo klientams yra per brangi.

„Ši apsauginė sklendė konteinerio kainą padidina 250 eurų. Paprastai tai nėra didelis skirtumas. Tačiau mūsų klientai pakraipo galvą ir sako: „Taip, konteineris turi būti pigus“, – skundėsi Kai – Uwe Jobstas.

Tačiau tragiškas atvejis Peinėje įgavo dar vieną tragišką aspektą: tyrėjai išsiaiškino, kad žuvusiai moteriai buvo darytas cezario pjūvis. Policija nedelsiant paprašė visuomenės pagalbos, nes nebuvo tikra, ar moters vaikai namuose nėra likę vieni.

Tačiau paaiškėjo, kad žuvusiosios vaikai yra Vengrijoje pas giminaičius. Dabar kyla klausimas: ar moteris norėjo pasiimti senų drabužių, ar kažką netyčia įmetė į konteinerį ir po to lindo to daikto pasiimti.
Tai dabar aiškinasi tyrėjai.