Tai akivaizdus įrodymas, kad, nors šalies valdžia kol kas pilnai rinkos ekonomikos vaidmens ir nepripažįsta, ji neabejotinai keičia šalies veidą ir gerina žmonių gyvenimo sąlygas. Skelbiama, kad pinigai statyboms atkeliauja iš Šiaurės Korėjos praktikuojamos savotiškos viešojo ir privačiojo sektoriaus partnerystės.
Vietos investuotojai, liaudyje vadinami „donju“ arba „pinigų valdytojais“ (praturtėję dėl sparčiai augančios Šiaurės Korėjos rinkos ekonomikos), padeda šalies valdžiai įgyvendinant ambicingus statybų projektus. Statybose šalies sostinėje daugiausia dirba Šiaurės Korėjos armijos personalas, vadinamieji kariai-statybininkai, kurie daugiau laiko praleidžia mosuodami kastuvu, o ne laikydami rankose automatinį šautuvą.
Nauji daugiabučiai, kylantys Pchenjane, bent jau iš pirmo žvilgsnio atrodo ekonomiškai daugiau pagrįsti nei įspūdingas „Ryugyong“ viešbutis vaiduoklis, kurio statybos daug metų nejudėjo iš vietos. 105 aukštų piramidės formos struktūra daug metų buvo niekam nereikalinga, kol Egipto bendrovė „Orascom“ nebuvo įkalbėta sumokėti už blizgų stiklinį jo apdangalą.