Treniruotėse krepšininkas turėjo labai solidų partnerį – dukart NBA dėjimų konkurso nugalėtoją Zachą Lavine’ą, kuris padėjo lietuviui pasiruošti artėjančiam iššūkiui.
„Dėjimų konkursui man padėjo ruoštis jau buvęs komandos draugas Zachas Lavine’as – jis man davė šiek tiek patarimų. Tiesa, dėjimų konkursui ruošiausiai galbūt tik du kartus, bet tikrai dar įdėsiu darbo. Esu jau dalyvavęs dėjimų konkurse, tad turiu šiek tiek patirties tame“, – teigė M. Buzelis.
Jis teigė, jog įkvėpimo dėjimams iš kitur nesisemia, pasitiki savimi.
„Įkvėpimas dėjimams ateina iš paties, nenoriu nieko kopijuoti. Zachas parodė keletą dėjimų ir davė patarimą, jog svarbu įkrauti kamuolį į krepšį iš pirmo karto. Visgi labiausiai pasikliauju savo kūrybiškumu“, – kalbėjo „Bulls“ naujokas.
NBA debiutavęs M. Buzelis greitai gavo ir pravardę – „Lil Buzi Vert“. Šią jis užsitarnavo dėl savo įspūdingų dėjimų.
„Man patinka mano pravardė. Vienintelis dalykas, kuris galbūt man nepatinka, jog tai labai panašiai skamba į Lil Uzi Vert (hiphopo atlikėjas). Komandos draugai įvairiai vadina mane, ne tik taip, bet man patinka“, – teigė lietuvis.
M. Buzelis džiaugiasi galimybe žaisti aukščiausiame lygyje, bet minėjo, jog atsipalaiduoti nevalia.
„Palaiminimas yra čia žaisti. Negalima tokių dalykų priimti kaip savaime suprantamų. Dirbu kiekvieną dieną, bandau išlikti stabilus, bet stengiuosi išlikti momente, nes laikas šioje lygoje labai greitai gali baigtis, tad turi dirbti kiekvieną dieną labai sunkiai norint įsitvirtinti šiame lygyje“, – apie startą NBA kalbėjo M. Buzelis.
Lietuvis pastaruoju metu rungtyniauja vis ilgiau, o dabar jau rungtynes pradeda starto penkete.
„Kuomet žaidžiu ilgiau, tuomet ir rezultatai yra geresni. Džiaugiuosi, jog treneris pasitiki manimi. Smagu rungtyniauti starto penkete, jaučiu, jog tampu vis geresniu krepšininku“, – teigė jis.
Geriausios „Bulls“ naujoko karjeros rungtynės buvo prieš Majamio „Heat“, kuomet lietuvis neprametė nė vieno metimo iš dešimties ir surinko 24 taškus.
„Tai buvo nuostabios rungtynės, bet svarbiausia buvo tai, jog laimėjome. Aikštėje dalinomės kamuoliu ir mums buvo smagu. Krepšinyje svarbiausia yra laimėti ir mokėti pasilinksminti“, – komentavo M. Buzelis.
NBA dėjimų konkursas įvyks naktį iš šeštadienio į sekmadienį Lietuvos laiku. Jame titulą gins dukart čempionas Macas McClungas, taip pat dalyvaus San Antonijaus „Spurs“ gynėjas Stephonas Castle’as ir Milvokio „Bucks“ krepšininkas Andre Jacksonas.