„Kai mes šypsomės, atsitinka labai įdomus dalykas, kurį jau yra įrodę mokslininkai. Net jei nesijaučiame gerai ir ta šypsena yra dirbtinė, į mūsų smegenis yra siunčiami signalai, kurie sako, kad mes esame laimingi ir smegenys išskiria laimės hormonus endorfinus. O tai padeda mažinti streso hormonus,...
21 dienos iššūkis
21 straipsnių
Judėjimas - tai gyvenimas. 7 minutės mankštos kasdien gali pakeisti jūsų nuotaiką ir energetiką. Tad kviečiame prisijungti prie „Eurovaistinės“ šį pavasarį organizuojamo „21 dienos iššūkio“ ir priimti „Kasdienės mankštos iššūkį“.
Norite dailaus liemens? Prisijunkite prie „21 dienos iššūkio“, kuriam šį pavasarį kviečia visus dalyvauti „Eurovaistinė“ ir priimkite „Kasdienės mankštos iššūkį“ - tik po 7 minutes mankštos kasdien. Rezultatai jus nudžiugins!
Nejaučiate pulso? Galbūt esate miręs? Jei ne, tuomet judėkite, nes judėjimas yra gyvenimas. Šiandien siūlome pabėgioti. Neturi kur? Bėkite vietoje. Trenerė Justa Jurkoit parodys, kaip tai daryti teisingai.2
Atėjus pavasariui visi susimąstome apie savijautą iš naujo, nes norime atrodyti ir jaustis geriau. Ir labai smagu, kai aplink yra gerų pavyzdžių. Štai kad ir Beata Nicholson, kuri feisbuke pasidalino priimanti 10 tūkstančių žingsnių iššūkį. Gal norite prisijungti ir jūs?
Norite gražesnio pilvuko? Prisijunkite prie „21 dienos iššūkio“, kuriam šį pavasarį kviečia visus dalyvauti „Eurovaistinė“ ir priimkite „Kasdienės mankštos iššūkį“ - tik po 7 minutes mankštos kasdien. Rezultatai jus nudžiugins!
7 minučių mankštos kasdien užtenka, kad sutvirtintum visas kūno dalis ir atrodytum bei jaustumeisi kaip niekada gerai.
Didįjį savijautos testą pristatęs ir vėliau aštuonis geros savijautos iššūkius pasiūlęs vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ skelbia, kad per mėnesį iššūkius priėmė beveik 10 000 žmonių. Aktyvesni dalyviai – vyrai, populiariausias iššūkis – 7 minučių mankšta.
7 minučių mankštos kasdien užtenka, kad sutvirtintum visas kūno dalis ir atrodytum bei jaustumeisi kaip niekada gerai.
Tik 7 minutės pratimams kiekvieną rytą ir jūs būsite daug energingesni, o kūnas - tvirtesnis. Išduosime ir vieną pašalinį efektą - jūs imsite didžiuotis savimi!
Dainininkė Neringa Šiaudikytė stoja į kovą su stresu. Moteris prisipažįsta, kad daugiausiai streso jai sukelia muzikinė veikla. „Kartais taip norisi susilieti su žmonių mase ir tiesiog likti nepastebėtai“, – sako žinoma atlikėja.
7 minučių mankštos kasdien ir jūsų kūnas pamažu taps tvirtesnis, o savijauta - akivaizdžiai geresnė!
7 minučių mankštos kasdien užtenka, kad sutvirtintum visas kūno dalis ir atrodytum bei jaustumeisi kaip niekada gerai.
Jau prasidėjo pavasaris ir dauguma iš mūsų ir vėl apleido savo Naujųjų metų pažadų vykdymą, ypač tą punktą apie sulieknėjimą. Pasižadėjome, kad šiais metais tai jau tikrai atsikratysime nereikalingų kilogramų. Kad šiais metais pradėsime sveikiau maitintis ir būtinai pradėsime treniruotis tam maraton...
Odontologų teigimu, dantų ėduonis yra mūsų aplaidumo liga. Atsakykite sąžiningai - ar tikrai skiriate pakankamai laiko ir dėmesio dantų priežiūrai? Ar teisingai valote (ir iš viso ar valote) tarpdančius? Juk ten kaupiasi 90 proc. visų apnašų ir bakterijų!
Psichologinis stresas – tai, ką žmogus jaučia patirdamas protinį, fizinį ar emocinį spaudimą. Nors šiek tiek psichologinio spaudimo kartkartėmis patirti yra normalu, didelį psichologinį spaudimą patiriantiems žmonėms ir jį patiriantiems dažnai gali kilti sveikatos – tiek fizinių, tiek ir psichologin...
Saldus pyragaitis ar obuolys – sprendimas, kurį grupės „Pinup Girls“ narei Simonai Nainei priimti sunkiau nei ji įsivaizdavo. Nepriekaištingą figūrą turinti moteris metė sau iššūkį: mažiau vartoti cukraus, pyragaičių ir kitų saldumynų.
Gal ir sunku patikėti, tačiau ne visi gyvena jausdami nuolatinį stresą.
Kiek kartų per dieną reikia valytis dantis? Ar burnos skalavimo skystis ar gali pakeisti dantų valymą? Kokios natūralios priemonės gali pakeisti dantų pastą? Ar stiprūs ir sveiki dantys paveldimi? Į šiuos ir kitus klausimus apie dantų priežiūrą DELFI sutiko atsakyti Biomedicinos mokslų daktarė Odont...
Stresas – neišvengiama gyvenimo dalis. Sudėtingų situacijų negalime išvengti, o dažniausia žmogaus reakcija į jas yra nerimas, baimė ir stresas. Tačiau nerimas retai kada būna produktyvus.