Turto mokestis būtų netikęs būdas sumokėti pandemijos skolas ir tikriausiai vėliau taptų nuolatinis, sakė Nobelio premiją pelnęs ekonomistas Angusas Deatonas.
Angus Deaton
8 straipsnių
Vienas svarbus Suomijoje atliktas tyrimas rodo, kad pinigų išdalijimas bedarbiams neskatina darbo rinkos taip, kaip daugelis to tikisi. Tačiau jis išties pakelia laimės jausmo lygį.
Danas Price‘as – vadovas, kuris sugeba nustebinti. 35-erių metų kreditinių kortelių apdorojimo bendrovės „Gravity Payments“ vadovas pirmą kartą pateko į pirmuosius spaudos puslapius 2015 metais, kai nurėžė savo paties vieno milijono JAV dolerių atlyginimą 90-čia procentų, vėliau jis pasišovė įvesti ...
2016 metų vadinamąją Nobelio ekonomikos premiją pelnė Harvardo profesorius Oliveris Hartas ir Amerikoje dirbantis Suomijoje gimęs mokslininkas Bengtas Holmströmas už jų indėlį plėtojant sutarčių teoriją, pirmadienį paskelbė Švedijos karališkoji mokslų akademija.
Dažniausiai diskutuojant pajamų nelygybės tema didžiausias dėmesys telkiamas į skurdžiausiai gyvenančių žmonių problemas arba į platesnio masto augančios nelygybės socioekonominę reikšmę ir kur kas mažiau kalbama apie tai, kad pajamų nelygybė mažiau laimingus daro mus visus, įskaitant ir tuos, kurie...
Praėjusią savaitę ekonomikos Nobelio premijos laureatu paskelbtas Angusas Deatonas - iš Škotijos kilęs ir šiuo metu JAV gyvenantis mokslininkas apdovanotas už vartojimo, skurdo ir gerovės tyrimus.
Viena didžiausių žmonijos problemų – didelis skurdas, bet ateityje jo lygis turėtų mažėti. Tokias prognozes skelbia 2015 metų Nobelio ekonomikos premijos laureatas Angusas Deatonas.
Nobelio ekonomikos komitetas prie Švedijos karališkosios mokslo akademijos pirmadienį paskelbė naująjį Nobelio ekonomikos premijos laureatą. Juo tapo 69-erių profesorius Angusas Deatonas.