Dezodorantas arba antiperspirantas – kasdienė mūsų higienos dalis. Vis dėlto, portalas purewow.com kviečia sugriauti savo įsitikinimus apie penkis priemonę nuo prakaitavimo gaubiančius mitus.
antiperspirantas
11 straipsnių
Kartais atrodo, kad tuo atveju, jei visi naudotų dezodorantą, aplinkui tvyrotų kur kas mažiau pykčio. Šiai nuomonei, matyt, ypač pritartų tie, kuriems tenka grūstis sausakimšame viešajame transporte, kai gatvėse – automobilių spūstys, o termometro stulpelis beveik siekia 30 laipsnių padalą.
Daugelis moterų kenčia nuo nepatogių batų, netinkamo avalynės dydžio ar batų formos, kuri nėra pritaikyta jūsų pėdai.
Šlapiuojanti, pleiskanojanti, grybelio apimta oda – varginanti problema gausiai prakaituojant vasarą.
Kiekvienas, mėgstantis vilkėti baltus drabužius, žino, kokia problema nutinka: neišvengiamos geltonos dėmės pažastų zonoje.
Ne ką mažiau nei už apatinių kraštelio užsikabinusi sijono klostė ar dienai jau įsibėgėjus atėjęs suvokimas, kad jūsų apatinius kuo puikiausiai galima apžiūrėti dėl nepakankamai gerai viską paslepiančio suknelės audinio, nuotaiką sugadinti gali ir suprakaitavusios pažastys.
Ar nuo gripo reikėtų skiepytis ryte? Taip rekomenduojama naujausiame tyrime, kurio išvadose teigiama, kad jei pagyvenusiems žmonėms gripo vakcina suleidžiama nuo 9 iki 11 val. ryte, jų organizme pasigamina daugiau gripo antikūnių, nei organizme tų žmonių, kurie buvo paskiepyti po pietų.
Prakaitavimas – tai natūralus organizmo procesas, kuris padeda kontroliuoti kūno temperatūrą ir pašalinti toksinus. Deja, šis procesas kasdien sukelia nepatogumą ne vienam vyrui ar moteriai. Pasirodo, kad padidėjusį prakaitavimą gali sukelti įvairūs kasdieniai veiksniai, tokie kaip mityba ar dėvimi ...
Net iki 48 valandų nuo prakaito apsaugantys antiperspirantai tapo tokie įprasti, kad be jų nebeišsiverčiame. Tačiau mokslininkai prakalbo, kad juose esančios medžiagos gali pažeisti centrinę nervų sistemą, sutrikdyti skydliaukės veiklą ir tapti viena iš Alzheimerio priežasčių.
Vasara – metas, kai karštis persekioja mus ir lauke, ir namuose, ir darbe. Mūsų kaip ir kitų šiltakraujų gyvūnų organizmas į karščio atakas atsako gausiai prakaituodamas - ši reakcija reikalinga, kad neperkaistume ir nesulauktume liūdnos baigties.
Per karščius daugumą žmonių kankina suintensyvėjęs prakaitavimas. Moksliškai tai vadinama hiperhidroze. Tai natūrali mūsų organizmo apsauga nuo perkaitimo, tačiau prakaitavimas kelia daug nepatogumų – kam malonu vaikščioti šlapiais drabužiais, skleidžiant nemalonų kvapą?