Kartais žmonėms kyla klausimas, kodėl gi nepasodinus ko nors ant palangės. Tai galima padaryti su imbieru – kambario sąlygomis tai gana paprasta, nes augalas nereikalauja ypatingos priežiūros.
augalas
13 straipsnių
Zamiokulkas (pinigų medis) – daugiametis augalas su gumbinėmis šaknimis ir ryškiai žaliais lapais, galintis ilgus metus puošti interjerą. Tik kad augalas būtų dvigubai vešlesnis, reikia žinoti keletą svarbių priežiūros taisyklių.
Socialinio tinklo „Facebook“ grupėje „Orų entuziastai“ viena jos narių pasidalijo įspūdingai atrodančių pušų, užfiksuotų Pažaislio pažintiniame take, nuotrauka. Internautai ėmė dalytis, kad šios pušys tokios – atidengtomis šaknimis – yra jau 30 ar 40 metų. Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcijos ...
Namuose gana dažnai galima pamatyti monsterą vazone. Nors šią gėlę lengva prižiūrėti, pasitaiko atvejų, kai ji nenori leisti naujų lapų.
Ispaninio šalavijo (Salvia hispanica), dar vadinamo Salba chia arba meksikietiškuoju šalaviju, sėklos kilusios iš Meksikos ir Gvatemalos ir turi ilgą istoriją. Senovės actekų ir Mezoamerikos kultūrose jos buvo labai svarbus augalas. Sėklos buvo naudojamos medicinoje ir sudarė svarbią tautų mitybos d...
Daugelis trokšta gyventi produktyviai, kuo ilgiau išlikti sveiki ir aktyvūs, tad ieško, kokiomis priemonėmis sustiprinti fizinį pajėgumą ir psichinę sveikatą. Tokio pobūdžio paieškos neretai paskatina dairytis į tolimų kraštų augalus ir ieškoti išminties tų kraštų tradicinėje medicinoje. Vieno augal...
Klasikinė sidabrinė eglutė ar kėnis – ne vienintelis būdas šią žiemą į namus įnešti šventinės žalumos. Yra daugybė kitų sezoninių augalų, kurie vien savo buvimu gali pakeisti visų namų atmosferą.
Ispaninio šalavijo (Salvia hispanica), dar vadinamo Salba chia arba meksikietiškuoju šalaviju, sėklos kilusios iš Meksikos ir Gvatemalos ir turi ilgą istoriją. Senovės actekų ir Mezoamerikos kultūrose jos buvo labai svarbus augalas. Sėklos buvo naudojamos medicinoje ir sudarė svarbią tautų mitybos d...
Augalų, kurių pavadinime lotynų kalba skamba Lietuvos vardas nėra daug. Vienas iš jų, garsinantis Lietuvą jos vardu yra lietuvinė naktižiedė. Žmonių šis augalas dar vadinamas pūslote, puslilke, pūslgėle, rašoma pranešime spaudai.
Prasidėjus balandžio mėnesiui socialinius tinklus užplūdo reto ir ne taip seniai dar saugoto augalo nuotraukos. Lietuviai kaip pašėlę ėmė dalintis jo augavietėmis, nauda sveikatai ir net receptais. Gamtininkus toks vajus šiurpina – tokiais tempais skinant, augalą vėl teks įtraukti į saugotinų sąrašą...
Lazdijų rajono Petroškų miško pažintiniame take pražydo paprastasis žalčialunkis – vienas iš anksčiausiai žydinčių, bet ypatingai nuodingas augalas, kurio grožėtis derėtų iš tolo.
Nors pavojingų Sosnovskio barščių plantacijos Panevėžyje neplyti, tačiau net ir vienas toks augalas gali pridaryti daug žalos.
Palangoje link pajūrio einantiems poilsiautojams labai gali būti jau teko užuosti ore tvyrantį išskirtinį kvapą. Šiuo metu pušynuose žydi nepaprastai kvapnus augalas, kuris ir skleidžia šį kvepalus primenantį aromatą.