Siera ausyse kartais tikrai gali erzinti ir kelti diskomfortą. Ją norisi kuo greičiau visą iškrapštyti, o kartais net pagalvojame, jog būtų gerai, jei daugiau jos išvis ten neatsirastų. Visgi ar žinojote, kad siera ausyse yra ne šiaip sau, o atlieka apsauginę funkciją? Tad jos krapštyti iš gilesnės ...
ausų krapštukai
10 straipsnių
Vienkartinis plastikas ilgą laiką buvo mūsų parduotuvių lentynose, tačiau, po šių metų Europos Sąjungoje įsigaliojusios vienkartinio plastiko mažinimo direktyvos, pradėta drausti teikti rinkai visus iš aerobiškai skaidaus plastiko padarytus gaminius ir kai kuriuos vienkartinius plastiko gaminius. Be...
Gydytoja nurodė pagrindinę sieros kamščių susidarymo priežastį: krapštukai nepadės, tik pakenks (62)
Vatos pagaliukai, higieniniai ar kosmetiniai krapštukai oficialiai beveik niekur nevadinami „ausų krapštukais“, bet būtent taip – pagal dažniausią jų panaudojimo būdą – žinome šias higienos priemones. Tačiau nepaisant ant vatos pagaliukų pakuočių pavaizduotų įspėjimų, kad jų kišimas į ausis – pavoji...
Jeigu kartais ieškote dar vienos priežasties nebesivalyti ausų medvilniniais ausų krapštukais, vieno vyro istorija, pasibaigusi sunkia ir gyvybei pavojinga infekcija, gali jus priversti galutinai apsispręsti.
Sveikata priklauso ir nuo higienos. Skirtingose pasaulio vietose žmonės sukūrė skirtingas higienos normas ir priemones. Ar galite pasakyti, kam skirti nuotraukoje matomi daiktai?
Iš mirties nagų jauną vyrą ištraukę vienos Jungtinės Karalystės ligoninės medikai sako, kad negalavimo priežastis – ausų krapštukai.
Nauji įsipareigojimai palies visų lietuvių gyvenimą: atsisakyti teks ne tik šiaudelių ar ausų krapštukų (117)
Praėjusieji metai buvo gana gausūs svarbių Europai sprendimų, dėl kurių nė viena Europos Sąjungos valstybė neišvengs permainų. Vienas pagrindinių Europos Komisijos nutarimų – naujos atliekų tvarkymo teisės normos bei Europos Plastiko strategija.
Siekdama kovoti su jūrų tarša, Didžioji Britanija planuoja Anglijoje uždrausti prekybą plastikiniais šiaudeliais, maišikliais ir ausų krapštukais.
Vatos pagaliukų (daugelio tiesiog vadinami ausų krapštukais) nereikėtų naudoti ausims valyti, įspėja sveikatos pareigūnai.
Pripažinkime – dažnas vonioje turime ausų krapštukus ir jais baigiame švarinimosi procedūras. Kartkartėmis išgirstame apie krapštukų keliamą pavojų, tačiau to nesureikšminame – higiena svarbiau. Tačiau DELFI kalbinti ausų ligų specialistai pripažino patys niekada nenaudojantys tokių krapštukų ir paa...