Vis dažniau padidėjęs svoris tampa aktualia problema ne tik tarp moterų, bet ir tarp vyrų. Šiuolaikinėje visuomenėje galvoti apie tai, ką ir kada valgai bei reguliariai sportuoti darosi madinga. Sveikos gyvensenos profesionalai dažnai dalinasi įvairiomis dietomis, patarimais, ką valgyti ir ko ne, be...
bioritmai
14 straipsnių
Egzaminų laikotarpis yra tikras išbandymas visai šeimai. Tėvams, kurie itin gerai supranta, kiek daug rezultatai gali nulemti vaiko sėkmę, norisi kuo labiau padėti savo atžalai. Tuo tarpu, jauną žmogų slegia atsakomybė tiek prieš savo artimuosius, pateisinant jų lūkesčius, tiek prieš savo paties sva...
Nors dažniausiai į savo atmintį dėmesį atkreipiate kasdieniškose situacijose, pavyzdžiui, kai pamirštate pirkinių sąrašą ar praleidžiate artimo žmogaus gimtadienį, vis dėlto, šis sugebėjimas yra labai svarbus kiekviename žingsnyje. Dėl jo galite sėkmingai tobulėti, pritapti konkurencingame pasaulyje...
Atrodo, kad laiko sukimas nenaudingas niekam: gydytojai pabrėžia žalą sveikatai, o apie ekonominę naudą jokių įtikinančių tyrimų dar niekas nepateikė. Nepaisant to, ir šiemet praleidome progą kreiptis į Europos komisiją dėl vasaros / žiemos laiko atšaukimo.
Šį savaitgalį vėl viena valanda pirmyn pasukome laiką, nors tai ir daro žalą žmonių sveikatai. Perėjus prie vasaros laiko anksčiau kelsimės ir pradėsime dirbti. Tai sutrikdys miegą bei išbalansuos žmogaus bioritmus.
Jau daug tūkstantmečių vyksta cikliška gamtos procesų kaita: ateina pavasaris – sprogsta pumpurai, vasarą pražysta gėlės, rudenį pagelsta medžių lapai, o žiemą sulaukiame sniego.
„Vieversiai“ lengva ranka „pelėdas“ nurašo kaip tingines. Tačiau tiems, kurie vėlai gulasi ir vėlai keliasi, pats metas atsikratyti kompleksų. „Pelėdoms“ tiesiog reikia susivokti ir laikytis kelių taisyklių, rašo huffingtonpost.com
Dailiosios lyties atstovių ir vyrų lytinių santykių bioritmai visiškai skirtingi. Kad meilės žaidimai teiktų malonumą, būtina atsižvelgti laiką.
Kodėl kai reikia dirbti, norime miego, o kai bandome užmigti, jaučiamės energingi ir negalime sumerkti akių? Galbūt kalti bioritmai? Sakoma, kad jie daro įtaką dienotvarkei.
Jeigu žmogus gyvena gamtos ritmu, jis jaučiasi energingas ir žvalus. Tam tikromis valandomis mūsų kūnas yra jautresnis ir nepasiruošęs aktyviai veiklai, tad sportuojantys ir trokštantys rezultatų turėtų į tai ypatingai atsižvelgti.
Norite gerai išsimiegoti? Meskite rūkyti, nes cigaretės sutrikdo biologinį ritmą.
Specialistai jau seniai tikina, kad nuo pat gimimo žmogui būdini savi bioritmai ir chronotipai. Dar senovės išminčiai pastebėjo, kad kai kurie žmonės gerai jaučiasi anksti ryte, o kiti - vėlai vakare. Štai kodėl pirmieji praminti „vyturiais“, o antrieji - „pelėdomis“.
Kaip dieną praleisti taip, jog jis nepraeitų veltui ir būtų prasminga? Išsiaiškinkime, kaip veiksmingiausiai ir sveikiausiai išnaudoti parą, kada kam tinkamiausias ir kada pats blogiausias metas.
Pasak kosmetologų, kūno ar veido priežiūros procedūros turės efektyvios naudos, jei bus atliktos joms tinkamiausiu paros laiku. Pasirodo, visai tai priklauso nuo bioritmų. Tiesa, jei pasiryšite paisyti šių nurodymų keltis teks ankstokai. Taigi...