BMW Malaysian Open

23 straipsnių

Malaizijos sostinėje Kvala Lumpūre vykstančiame WTA serijos „BMW Malaysian Open“ moterų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 250 tūkst. JAV dolerių, antradienį sužaisti likusieji vienetų varžybų šešioliktfinalio mačai.

Malaizijos sostinėje prasidėjo WTA serijos „BMW Malaysian Open“ moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 250 tūkst. JAV dolerių. Pirmos vienetų varžybų staigmenos autore tapo kinė Ying-Ying Duan, pirmame rate 6:4, 6:2 nugalėjusi penktą pagal skirstymą japonę Nao Hibino.

Malaizijos sostinėje pasibaigusio WTA serijos tarptautinio „BMW Malaysian Open“ moterų teniso turnyro vienetų varžybų nugalėtoja tapo favorite laikyta Danijos atstovė Caroline Wozniacki. Ji finale per 1 valandą ir 50 minučių trijuose setuose – 4:6, 6:2, 6:1 – nugalėjo rumunę Alexandrą Dulgheru.

Malaizijos sostinėje besibaigiančio WTA serijos tarptautinio „BMW Malaysian Open“ moterų teniso turnyro vienetų varžybų finale dėl pagrindinio prizo, 280 WTA reitingo taškų bei 43 tūkst. JAV dolerių čekio kovos favorite laikoma Danijos atstovė Caroline Wozniacki bei rumunė Alexandra Dulgheru.

Malaizijos sostinėje vykstančiame WTA serijos tarptautiniame „BMW Malaysian Open“ moterų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 250 tūkst. JAV dolerių, trečiadienį pirmos vietas vienetų varžybų ketvirtfinalyje užsitikrino ketvirtą reitingą turinti Jarmila Gajdosova iš Australijos ir rusė Jelizavet...

Malaizijos sostinėje Kvala Lumpūre vykstančiame WTA serijos tarptautiniame „BMW Malaysian Open“ moterų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 250 tūkst. JAV dolerių, antradienį sužaisti likusieji keturi vienetų varžybų pirmojo rato mačai.

Malaizijos sostinėje baigėsi WTA serijos moterų teniso turnyras „BMW Malaysian Open“, kurio prizų fondą sudarė 250 tūkst. JAV dolerių. Vienetų varžybų nugalėtoja tapo 28-erių metų kroatė Donna Vekič, kuriai tai buvo tik trečiasis WTA serijos finalas ir pirmasis laimėtas turnyras.