Sunegalavę per šventes ir tinkamai neįvertinę savo būklės gyventojai dažniausiai vyksta į ligoninių skubiosios pagalbos skyrius. Ligonių kasos pataria į ligoninę vykti tik tais atvejais, kai prireikia būtinosios medicinos pagalbos, o ūmiai susirgus prisiminti, kad padėti gali poliklinikų budintys gy...
būtinoji pagalba
8 straipsnių
Naujų mokslo metų pradžia – įtemptas laikas ne vienam moksleiviui, studentui, ypač pirmakursiams, kurių laukia daugybė pokyčių. Kad besimokantiems būtų lengviau orientuotis privalomojo sveikatos draudimo (PSD) sistemoje Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena kelet...
Padaugėjus atvejų, kai į ligoninę atvykstama neskubios pagalbos, už greitosios iškvietimą gali tekti susimokėti. Situaciją DELFI pakomentavo Santariškių klinikų specialistai.
Nors gydymas Lietuvoje yra nemokamas, kažkodėl vis tiek reikia mokėti. Taip karčiai ironizavo klaipėdietė, iš poliklinikos sulaukusi 11 eurų sąskaitos už tai, kad naktį neskambino šeimos gydytojai, o dvejų metukų dukrytę, kuriai pūliavo akys, nuvežė į Klaipėdos vaikų ligoninę.
Pietų Afrikos Respublikos skautų reklama, pabrėžianti pirmosios pagalbos svarbą, tapo interneto hitu ir nuo šių metų rugpjūčio 24 dienos buvo peržiūrėta beveik 3 mln. kartų.
Lazdijų rajono savivaldybės įsteigtos viešosios įstaigos „Lazdijų ligoninė“ Priėmimo skyriaus medikai savo pastarųjų dienų elgesiu sukėlė aštrią diskusiją vietos bendruomenėje.
Šeštadienio rytą su skaudančiu dantimi pabudęs vilnietis nusivylė medikų darbu: jis buvo siuntinėjamas iš vienos gydymo įstaigos į kitą, o plūsdamas krauju net negavo servetėlės nusišluostyti.
Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė neslepia pasipiktinimo tvarka, pagal kurią į greitosios pagalbos medikus besikreipiantiems žmonėms tenka priverstinai papurtyti kišenes. Medikai tikina, kad šią tvarką nustatė pati Sveikatos apsaugos ministerija.