Илья Фоминцев, российский онколог, основатель Высшей школы онкологии, фонда "Не напрасно" и онкологической клиники "Луч", решил покинуть страну после того, как к нему домой пришли силовики. Ранее Фоминцева арестовали на 20 суток за участие в протестах против войны в Украине. Какова дальнейшая судьба...
Canon
31 straipsnių
Canon Inc. (jap. キヤノン株式会社 = Kyanon Kabushiki Gaisha) yra daugiašalė bendrovė, kurios būstinė įsikūrusi Tokijuje, Japonijoje.
Kompanija įkurta 1937 m. Takeši Mitarai, Goro Tošida, Saburo Učida ir Takeo Maeda iniciatyva.
Iš įniršio gimęs fotoaparatas, kuris sukėlė tikrą sensaciją: nuo bankroto kompaniją išgelbėjo sumanus ginekologas (4)
Kiekvienas, nors kartą gyvenime susidūręs su fotografija ar darbu biure žino ir pažįsta šį pavadinimą - „Canon“. Juo žymimi ne tik mums puikiai pažįstami fotoaparatai, spausdintuvai, skaneriai, kopijuokliai ar fakso aparatai, bet ir tūkstančiai mus dažniausiai net nematomų optikos, vaizdo fiksacijos...
Filmą apie už žmogžudystę kalinčią menininkę sukūręs režisierius: herojai – lyg veidrodžiai, bet ne tikrovės, o mūsų pačių (1)
Ispanų režisierius ir muzikos atlikėjas Alexis Delgado Búrdalo įsitikinęs, kad kurdamas kito žmogaus portretą sukūrė savąjį. Jo debiutinio filmo herojė – dramatiška bei poetiška Renata, nuteista kalėti už žmogžudystę. „Tai – filmas apie mane“, – choru teigia filmo herojė ir režisierius. Bet kartu ta...
Для США очевидно, что ответственность за взрывы на двух танкерах в Оманском заливе несет Иран. Пока что в качестве доказательств предъявлены видеозапись и 13 фотографий. Но насколько они достоверны?
Istorijoje žinoma nemažai atvejų, kai visiškai atsitiktinai buvo padaromi epochiniai atradimai. Tai galėjo būti kažkieno nesėkmingas eksperimentas ar virtuvėje per neapsižiūrėjimą padaryta klaida. Vienaip ar kitaip, šiandien tokių „atsitiktinumų“ rezultatais naudojasi visas pasaulis.
Vasariška „Canon“ reklama pasakoja istoriją, primenančią scenas iš legendinio filmo „Vienas namuose“. Tik čia viskas daroma ne tam, kad būtų nubausti blogiukai, o dėl tobulo kadro.
Lietuvoje, kaip ir daugelyje kitų šalių, didelė dalis žmonių dirba savarankiškai. Tačiau kaip rodo mokslininkų tyrimai, darbas namuose arba iš namų, gali pakenkti žmogaus karjerai.
Internetinis leidinys „Android Police“ pranešė, kad „Huawei“ buvo pagautas apgaudinėjant potencialius pirkėjus.
Daugiau nei 10 metų fotografija užsiimanti Vita Tamoliūnė įsitikinusi – fotografuoti vestuves gali ne kiekvienas. Feisbuke pasidalijusi savo pastebėjimais apie vestuvių fotografo darbą ji sulaukė gausaus kolegų palaikymo.
Daugiau nei keturis dešimtmečius informacinių technologijų (IT) mokslų erdvėje praleidęs Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) profesorius Genadijus Kulvietis IT nesieja su neregėto masto naujovėmis. Net atvirkščiai – tvirtina, kad informatikoje per pastaruosius dešimtmečius mažai kas tepa...
Naktį iš sekmadienio į pirmadienį 87-ąjį kartą buvo dalijami Kino meno ir mokslo akademijos prestižiniai „Oskarų“ apdovanojimai. Vienas žinomiausių ir laukiamiausių renginių pasaulyje vyko Los Andžele, Dolby teatre. Svarbiausia kino industrijai renginį pirmą kartą patikėta vesti aktoriui Neilui Patr...
Didelio susidomėjimo apdovanojimų ceremonijose sulaukia ne nominantų sąrašas, bet į ceremoniją susirenkantys svečiai ir jų aprangos stilius. Tiesa, šiemet kino kritikų „Critics Choice Awards“ apdovanojimuose spindėjo ne tik Holivudo damų žvaigždynas, bet ir svečiai be kelnių.
Toli gražu ne visi tiltai tokie paprasti, kaip tiltelis per upelį kaimyno sklype. Kai kurie iš jų, nors ir laikomi patikimais, kelia baimę ir siaubą. Patikrinkite save – pasivaikščiokite. Iš pradžių nors mintimis – žiūrėdami į fotografijas. Po to galima ir nuvažiuoti, pamatyti savo akimis.
Jau matau, kaip pamatę pavadinimą susirenka būrys piktų „profų“, galvojančių „ką jis čia peza?“. Ką gi - užėjote, tai įsitaisykite patogiai pirmose eilėse - gal ir Jūs sužinosite ką nors naujo.
Daugiau nei 300 skaitytojų atsiųstų nuotraukų koliažų tapo puikiais įrodymais, kaip keitėsi Lietuva! Skelbiame tuos, kurių neatpažįstamai pasikeitę užfiksuoti objektai atnešė jiems sėkmę „Lietuva prieš ir po“ ir laimėjo fotoaparatus bei kelionę į Briuselį!
Skelbiame trečiosios savaitės nuotraukų konkurso „Lietuva prieš ir po“ laimėtojus! Jų atsiųstose nuotraukose – Lietuva „prieš“ ir „po“ ES investicijų. Be to, pranešame džiugią žinią visiems dalyviams - fotoaparatų laimėtojai ir pagrindinio prizo - kelionės į Briuselį laimėtojas bus renkami šią savai...
DELFI skaitytojai jau suskubo dalintis nuotraukomis, kuriose įamžinta, kaip ES investicijos pakeitė jų miestą ar gyvenvietę.
Pasidalink nuotraukomis, kaip ES investicijos pakeitė tavo miestą ar gyvenvietę. Parodyk visiems, kokių pokyčių atnešė dešimt Europos Sąjungoje praleistų metų, ir laimėk kelionę į Briuselį, fotoaparatą arba kitų prizų.
Populiariausias Lietuvoje fotofestivalis „Snap“ įgauna pagreitį. Paskaitos, fotošou, fototechnikos paroda, portfolio peržiūros – visa tai fotografijos mėgėjams, kurie nebūtinai fotografuoja su profesionalia technika, o kartais tiesiog paveiksluoja su mobiliuoju telefonu.
Praėjusio amžiaus istorija turi įdomų regioną, kur daugiau kaip 50 metų vyko savotiškas vystymosi teorijų ir praktikų plyno lauko eksperimentas. Kalbu apie tolimąją Aziją ir daugeliui romantiškai skambančius jos šalių vardus: Tailandas, Pietų Korėja, Malaizija, Taivanas, Singapūras, Kinija, Indonezi...