Danutė Kunčienė

29 straipsnių

Justina Asakavičiūtė

Nors kai kuriuos šių augalų žmonės laiko įkyriomis piktžolėmis, žolininkė Danutė Kunčienė juos vadina „šventąja trejybe“: dviejų savaičių kursas – puiki dovana kūnui, o naudingos savybės ne tik stiprina organizmą, jį valo, bet ir padeda atsikratyti varginančio skausmo. Šiuos tris augalus verta atras...

Aida Žemaitytė

Kai pasitraukia žiema, akys pačios ima ieškoti pirmųjų žalių daigelių. Pavasarį ypač naudingi jaunos žalumos – dilgėlių, garšvų, kiaulpienių – lapeliai. Iš jų gamindami salotas, troškinius, arbatas ar prieskonius, nepamirškite ir ankstyvosios žliūgės ar plautės.

LRT Televizijos laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt

Visi žolininkai žino, kad gamta – neišsenkantis įvairiausių vaistų ir prieskonių aruodas. „Žolinčių akademijos“ prezidentė, sveikuolė ir knygų autorė Danutė Kunčienė tikina, kad kai kurie augalai, pavyzdžiui, medetkos, netgi gali pagydyti nuo visų ligų.

Rasa Pekarskienė, LRT radijo laida „Sveikata“

Atšalus orams, geriau valgyti produktus, kurie organizmą šildo, o šaldančių, pavyzdžiui, šviežių agurkų, patartina vengti, LRT RADIJUI sako Žolinčių akademijos prezidentė Danutė Kunčienė. Jos teigimu, šaltu metų laiku nepakenks saikingai vartojamas aliejus ar sviestas. Be to, puikiai šildo ir aštres...

Rasa Pekarskienė, LRT radijo laida „Sveikata“

Jei niekaip nenustojate kosėti, padės citrinos, medaus ir glicerino mišinys, LRT RADIJO laidoje „Sveikata“ pataria Lietuvos vegetarų draugijos pirmininkė Ksavera Vaištarienė.

www.5braskes.lt

Nemiga ir miego sutrikimai kankina daugelį iš mūsų. Jie gali atsirasti dėl streso, nervinio išsekimo, emocijų pertekliaus, piktnaudžiavimo alkoholiu, nervų ar virškinimo sistemos sutrikimo. Tačiau jei nemiga tampa nuolatine nakties palydove, reikia imtis veiksmų.