Dabar gyvename laikotarpiu, kai bet kokio dydžio įmonei norint tvariai augti ir veikti, reikia atrasti, kokia komunikacija jai tinkamiausia bei sėkmingiausia. Rasa Petruškevičiūtė, IT įmonės „Cognizant“ komunikacijos direktorė, pranešime žiniasklaidai dalijasi receptais, kaip tai pasiekti.
Devbridge
90 straipsnių
2021 m. pabaigoje paskelbta, kad lietuvių 2008 m. Čikagoje, JAV įkurtą IT bendrovę „Devbridge“ perka pasaulinė informacinių technologijų, konsultacijų ir verslo procesų paslaugų lyderė „Cognizant“, turinti daugiau nei 345 tūkst. darbuotojų tarptautiniu mastu.
Kiekvienai įmonei tam tikrame etape ateina metas apsispręsti ar samdytis komunikacijos agentūrą iš išorės, ar sutelkti visus pajėgumus viduje, ar bandyti atrasti šių dviejų sprendimų sinergiją.
Neretas vadovas komunikaciją savo dienotvarkėje vis dar palieka paraštėje. Tačiau fragmentiška vadovo komunikacija yra bevertė ir gali į įmonę įnešti daugiau chaoso negu vertės. Kuo kiekvienai organizacijai svarbi vadovo komunikacija ir kaip atrasti savo balsą, pranešime žiniasklaidai įžvalgomis dal...
80 procentų visų darbo vietų, kurioms reikalingas aukštasis išsilavinimas, pakeis dirbtinis intelektas, - mokslininkų pranešimą citavo IT įmonės „Devbridge“ vadovas Jaroslavas Sadovski, tačiau pridūrė, kad jo bijoti nereikia - reikia jaukintis ir išmaniai išnaudoti.
IT įmonės „Devbridge“ (priklausančios „Cognizant“ kompanijai) darbuotojai turi galimybę kasdien į darbą vykti kartu su mylimu augintiniu.
Apie dirbtinio intelekto (DI) diegimą įmonėse vis dar sklando daugybė neatsakytų klausimų. Dėl to organizacijoms dabar ypatingai svarbu atrasti tinkamiausius DI pritaikymo būdus bei į tai nuosekliai įtraukti darbuotojus.
Darbovietė jau seniai nebėra tik ta vieta, kurioje už atlygį „parduodame“ savo kompetencijas ir profesines žinias. Čia ieškome prasmės, norime atsiskleisti kaip asmenybės ir būti tam tikro sociumo dalimi.
Stabiliems komandos rezultatams ir efektyviam bendradarbiavimui būtini ne tik brandūs procesai, stiprios techninės kompetencijos ir pažangūs įrankiai. Jei darbus atliekantys žmonės jausis blogai ir nematys prasmės, negaus autonomijos bei pripažinimo – tai atsispindės ir rezultatuose.
Pastaraisiais metais verslai išgyvena nuolatinius pokyčius, kas skatina ieškoti vis įvairesnių formų, kaip komunikuoti su darbuotojais. Neretai vadovai pamiršta, jog įmonėje svarbu pažymėti tiek negatyvias, tiek pozityvias naujienas. Tačiau visų svarbiausia yra šiuo laikotarpiu atrasti balansą.
IT įmonių „Devbridge“ (priklausanti „Cognizant“ kompanijai), „DevoTeam“ ir „Mambu“ specialistai susivienijo ir įkūrė asociaciją „Devops days“. DevOps – tai praktikos, apjungiančios programinės įrangos kūrimą ir IT operacijas, jos pastaruoju metu išpopuliarėjo, vis daugiau įmonių transformuoja IT pro...
Efektyvi komunikacija – tai raktas į sėkmingą verslą. Tačiau tai susideda iš kelių dedamųjų – išorinės ir vidinės komunikacijos, kurios yra neatsiejamos. Dėl to itin svarbu laikytis vientisumo komunikuojant tiek su darbuotojais, tiek su klientais.
Iki šiol paplitęs mitas, kad humanitarams pereiti į technologijų sektorių yra sunkiau nei kitiems. Tačiau dažniausiai stereotipus kuria tie, kurie nebando keistis. Tai įrodo IT įmonės „Devbridge“ (priklausančios „Cognizant“ kompanijai) jaunesniosios programinės įrangos testuotojos Irenos Gaudiešienė...
Nors programinės įrangos testuotojų profesija yra perspektyvi, tačiau apie ją iki šiol sklando įvairiausių stereotipų – nuobodus, nereikalaujantis žinių darbas, kuris nėra toks perspektyvus kaip programuotojo kelias.
IT įmonės „Devbridge“, kuri priklauso „Cognizant“ kompanijai, direktoriumi paskirtas Jaroslav Sadovski. Jis pakeis nuo 2011 m. organizacijoje dirbusį Viktorą Gurgždį.
Augant konkurencinei verslo aplinkai vis daugiau dėmesio organizacijos skiria naujos strategijos formavimui, efektyvesnių organizacijos tikslų kėlimuisi bei darbuotojų motyvacijos auginimui. Viena iš didžiausių dilemų kiekvienam vadovui, kaip įmonėje užtikrinti sklandų verslo strategijos įgyvendinim...
Vos 23 procentai visų Lietuvos informacinių technologijų (IT) sektoriaus darbuotojų yra moterys. Nors pastarąjį dešimtmetį ši sritis šalyje sparčiai auga, moterų, išdrįstančių užimti IT darbo vietas ir užimančių vadovaujančias pareigas technologijų bei inžinerijos sektoriuose skaičius vis dar geroka...
Neteisingos sąskaitos ir jose įsivėlusios klaidos yra vienas didžiausių galvos skausmų ne tik vartotojams, bet ir įmonėms, teikiančioms bet kokias paslaugas. Nemalonią patirtį dažniausiai lydi ir reputacinė bei verslo krizė, augantis nepatenkintų vartotojų skaičius. Būtent su tokia problema susidūrė...
Prieš daugiau nei 18 metų vilnietis Šarūnas Jatautis tvirtai apsisprendė tapti archeologu, todėl ne tik rinkosi bakalauro ir magistro studijas, bet ir nusprendė gilintis į šią sritį trečiojoje pakopoje – doktorantūros studijose Vilniaus universitete.
Praėję metai pažėrė nemažai iššūkių visoms IT sritims. Informacinių technologijų profesionalai visame pasaulyje susidūrė ir su masinių atleidimų iš darbo reiškiniu, ir sparčiu skaitmenizavimo poreikiu įvairioms verslo sritims, ir taip pat su naujų technologijų bumu bei augančiais vartotojų lūkesčiai...