Naktį gatvėje desperatiškai gaudomi taksi ir į juos paskubomis kemšami žmonės, bagažas bei trofėjai – pastaroji Lietuvos kiokušin karatė rinktinės viešnagė Ispanijoje buvo vienodai rezultatyvi ir nuotykinga. „Labai norėčiau, kad tik tokių problemų turėtume – ir kuo didesnių“, – prisiminęs, kaip prie...
Donatas Imbras
29 straipsnių
Donatas Imbras (g. 1979 m. spalio 11 d. Klaipėdoje) – daugkartinis Lietuvos, Europos ir pasaulio vicečempionas, karatė Kiokušin mokyklos ir sporto klubo „Budora” prezidentas.
Gausus būrys Lietuvos kiokušin karatė sportininkų išbandė jėgas net 725 dalyvius iš įvairių šalių subūrusiose „Carpathia Cup“ varžybose Žešuve (Lenkija).
Lietuvos pilno kontakto karatė kovotojai išbandė jėgas turnyruose Šveicarijoje ir Sakartvele.
Lietuvos kiokušin karatė federacija (LKKF), susumavusi 2021 metų rezultatus, geriausiais pilno kontakto karatė metų kovotojais paskelbė Anetą Meškauskienę ir Eventą Gužauską, o metų treneriu – Vladimirą Silvaško.
Lietuvos kiokušin karatė federacija (LKKF) karantino metu surengė unikalų nuotolinį moksleivių katos rungties turnyrą „Būk namie“, kuriame jėgas išbandė net 171 jaunasis sportininkas.
Beveik visa Lietuvos pilno kontakto (kiokušin) karatė bendruomenė karantino sąlygomis savo veiklą perkėlė į virtualią erdvę. Lietuvos kiokušin karatė federacijos (LKKF) iniciatyva dešimtys klubų pradėjo vesti treniruotes internetu.
Jonavoje įvykusiame 2020 metų Lietuvos pilno kontakto (kiokušin) karatė čempionate medalius pelnė net 18 klubų atstovai.
Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį į Lietuvą iš Japonijos grįžo didžioji dalis Lietuvos pilno kontakto (kiokušin) karatė rinktinės. Vienintelį medalį – sidabro – Lietuvai iškovojusi patyrusi Inga Mikštaitė prisipažino, kad į priekį ją vedė žmonių palaikymas.
Prieš ketverius metus iškovotą pasaulio pirmenybių bronzos medalį Lietuvos kiokušin karatė rinktinė Tokijuje išmainė į sidabrą. Sekmadienį dėl titulo grūmėsi Inga Mikštaitė, kuri tapo trečia kovotoja šalies istorijoje, pasiekusia pirmenybių be svorio kategorijų finalą.
Nukraujavo, bet ne mirtinai – Lietuvos kiokušin karatė rinktinė išgyveno pirmą pasaulio čempionato Tokijuje dieną išsaugodama nemažai vilčių sekmadieniui. Iš 15 į Japonijos sostinę, kur kovojama nesusiskirsčius į svorio kategorijas, atvykusių lietuvių kovą dėl medalių tęs šeši.
Paskutinio Lietuvos karatė samurajaus „simultanas“ su japonų kamikadzėmis: žinau, kas manęs laukia (14)
Lukas Kubilius pastaraisiais metais nebedalyvavo nei Lietuvos, nei Europos kiokušin karatė čempionatuose, kuriuose jam jau seniai nebeliko neužkariautų viršūnių. Tačiau Tokijuje vyriausias ir labiausiai patyręs šalies rinktinės kovotojas vis dar turi neužbaigtų reikalų, neleidžiančių galutinai atsis...
Kovotojų žvilgsnis į moralinį kodeksą ir įspėjimas: profesionalo smūgis gatvėje – lyg mirtinas ginklas (271)
Skandalingai per Kalėdas nuskambėjęs įvykis, kur kaip įtariama buvęs dziudo imtynininkas 20 metų Ignas Mečajus įsivėlė į muštynes ir pabaigoje smogė merginai, sukrėtė ne tik dziudo sporto, bet ir kitų kovinių sporto šakų atstovus. „Kovos menai yra atskleidžiami salėje, o ne gatvėje“, – DELFI sutarti...
Lietuvos pilno kontakto karatė sportininkai varžybomis Vengrijoje pradėjo 2018-2019 metų kovų sezoną. Tradiciniame Šolnoko taurės turnyre Vengrijoje puikiai sekėsi Europos sunkaus svorio vicečempionei Brigitai Gustaitytei, kuri dar kartą tapo jo nugalėtoja.
Įmonių sąskaita perkami prabangūs „Maserati“, „Lamborghini“, „Ferrari“ ar „Porsche“ – tarnybinis transportas ar asmeniniai verslininkų žaisliukai? Ir kam įmonėms sportiniai automobiliai, jei jos neužsiima automobilių verslu? Lietuvos įstatymų landos leidžia įmonių vadovams prabangiais prestižiniais ...
Geteborge vykusiame 2016 metų atvirame Švedijos kiokušin karatė čempionate pergalėmis džiaugėsi ir lietuviai. Brigita Gustaitytė tapo čempione, o Jevgenijus Jurutas užėmė 3-ią vietą.
Lietuvos kiokušin karatė meistrai naują sezoną pasitiko ne tik ambicingais tikslais, bet ir gerokai išaugusiomis aukščiausio lygio meistrų gretomis.
2015 metų Europos kiokušin karatė jaunimo (iki 22-ejų metų) čempionato merginų varžybos Lenkijoje baigėsi Lietuvos atstovių triumfu. Lietuvės komandų įskaitoje užėmė pirmą vietą.
„Laimėti medalį samurajų šalyje – garbė“, – DELFI teigė Lietuvos kiokušin karatė federacijos (LKKF) trenerių tarybos pirmininkas Romas Vitkauskas. Bet bronza, kurią iš Tokijuje (Japonija) pasibaigusio pasaulio čempionato parsiskraidins Lukas Kubilius, nepasotino lietuvių apetito.
Sumuštas petys, traumuotas kelis ir krauju nutaškytas kimono – po paskutinės kovos Lukui Kubiliui buvo nelengva net pozuoti nuotraukoms su įspūdinga pasaulio čempionato prizininko taure. Kiokušin karatė meistras iš Lietuvos jau pusfinalyje sunkiai bevaldė rankas ir kojas, o dvikovoje dėl bronzos lai...
„Gyvenime nieko sunkesnio nėra buvę“, – prisiminęs, kaip 3,5 km aukštyje turėjo užlipti uoloje iškaltais laiptais, DELFI prisipažino Valdemaras Gudauskas. Lietuvos kiokušin karatė meistras įsitikinęs, kad pasakiški Alpių vaizdai vėl šmėkštelės prieš akis, kuomet kitą savaitę jis užkels koją ant tata...