„Oskarų“ ir „Grammy“ statulėlių savininkas, vienas geriausiai apmokamų Holivudo aktorių, komikas, dainų kūrėjas, prodiuseris, kurio turtas vertinamas daugiau nei 350 mln. dolerių. 54-erių Willas Smithas tiek kino, tiek muzikos pasaulyje pasiekė visas aukštumas. Tačiau ar tai pavertė jį laimingu? Kod...
„Eugrimas“
12 straipsnių
Baigiantis antrajai ir paskutinei kadencijai Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius nusprendė savo patirtį ir pamąstymus apie miesto ateitį sudėti į knygą.
Ką pirmiausia pagalvojate pamatę nepažįstamą asmenį? Bandote įvertinti, kaip jis apsirengęs, nuspėti, apie kokį gyvenimo būdą, socialinę padėtį byloja jo išvaizda. Iš pirmojo sakinio, balso tembro, intonacijos stengiatės įminti jo charakterį, esamą nuotaiką, o gal net humoro jausmą. Nesuklyskite. Ti...
Įsivaizduoti futbolo varžybas, kuriose kovotų mišrios – vyrų ir moterų – komandos, sunkoka. Tačiau kaip dėl šachmatų turnyrų? Šis sportas remiasi intelektu, vadinasi, vyrų ir moterų jėgos yra lygios. Tačiau kodėl vis dar organizuojamos šachmatų varžybos tik moterims arba tik vyrams?
Gydytojas ant operacinės stalo patyrė kelionę į pomirtinį pasaulį: pasakojimas šokiruoja ir pretenduoja tapti bestseleriu (79)
Ar egzistuoja pomirtinis pasaulis? Tai klausimas, į kurį atsakymų jau daugelį metų ieško įvairiausių sričių mokslininkai. Pastaruoju metu vis dažniau išleidžiamos knygos apie pomirtiniame pasaulyje pabuvusius medicinos srities atstovus.
Kaip sportininkui laimėti varžybas? Kartais treniruočių nepakanka – reikia ir sėkmės. Tačiau kaip ją prisišaukti? Štai čia prasideda prietarai ir virtinė ritualų. Vieni sportininkai nešioja talismanus, o kiti per varžybas dėvi marškinėlius, su kuriais jau laimėjo prizines vietas.
Plaukikai treniruojasi baseine, bėgikai – stadione, o sunkiaatlečiai – kultūrizmo salėje, kilnodami svarmenis. Tačiau ar žinote, kaip varžyboms ruošiasi šachmatų žaidėjai? Kokius pratimus jie atlieka ir kaip atrodo jų dienotvarkė?
Mokslininko atradimai pribloškia: vaikai prisimena BUVUSIUS GYVENIMUS, prabyla negirdėtomis kalbomis (58)
„Mačiau ypač stiprių jausmų sukėlusių įvykių, girdėjau unikalių pasakojimų, todėl manau, kad atsiminimai ir emocijos kartais gali persikelti iš vieno gyvenimo į kitą. Atsižvelgdamas į tai, galiu teigti, kad pritariu reinkarnacijos idėjai“, – savo pareiškimu visus pribloškia psichiatrijos mokslų prof...
Viename tankiausiai apgyvendintų Indijos miestų Mumbajuje, kuriame gyvena beveik 19 mln. žmonių, kasdien išmetama apie aštuoni tūkstančiai tonų atliekų. Kas šeštas gyventojas glaudžiasi šiukšlių pilnuose lūšnynuose, kurių priskaičiuojama daugiau nei 1,2 tūkstančių.
Rūtos Meilutytės paramos ir labdaros fondas gruodžio 21 d. organizuoja šeimų plaukimo estafečių varžybas „Rūtos Meilutytės taurė“. Į jas komandų registracija jau prasidėjo. Apie būsimas varžybas ir šeimų laukiančias staigmenas papasakojo R. Meilutytės labdaros ir paramos fondo direktorė Liudmila Bud...
Šį šeštadienį Nacionalinėje dailės galerijoje įvyks mokslo komunikacijos konkurso „Šlovės laboratorija“ finalas. Trylika jaunųjų mokslininkų varžysis tarpusavyje kas aiškiau ir įdomiau per tris minutes žiūrovams pristatys painiausias mokslo idėjas. Renginį ves žurnalistė, dokumentinių filmų kūrėja, ...
Viename tankiausiai apgyvendintų Indijos miestų Mumbajuje, kuriame gyvena beveik 19 mln. žmonių, kasdien išmetama apie aštuoni tūkstančiai tonų atliekų. Kas šeštas gyventojas glaudžiasi šiukšlių pilnuose lūšnynuose, kurių priskaičiuojama daugiau nei 1,2 tūkstančių.