Artėjant didžiosioms metų šventėms, didelė dalis jautresnių augintinių šeimininkų pradeda nerimauti dėl Naujųjų metų nakties. Fejerverkų skleidžiamas triukšmas, didelis sambrūzdis gyvenamųjų namų rajonuose ir mieste, kitų šunų lojimas – visa tai gali kelti stresą augintiniui.
feromonai
11 straipsnių
Jei viskas būtų taip paprasta, kaip pasakose, dažnas iš mūsų namuose, kaip kokia ragana ar raganius, susimaišytų feromonų „kokteilį“, juo apsipurkštų ir eitų skleisti savo seksualinės energijos. Bet žmogus ne mistinė būtybė ir ne gyvūnas, kuriuos feromonai išties veikia. Žmogus evoliucionavo ir, ano...
Mintis, kad feromonai gali padėti žmogui pasirinkti tinkamą seksualinį ir gyvenimo partnerį, yra įsišaknijusi populiariojoje kultūroje. Kas tie feromonai? Kaip jie veikia? Ar tikrai jie tokie svarbūs? Ar feromonai gali padaryti mus seksualesnius? Galiausiai, ką apie tai mano mokslas?
Ko reikėtų griebtis, kad neužsikrėstume bloga nuotaika nuo kolegų ir artimųjų?
Salieras gal ir nėra toks populiarus užkandis per romantišką pasimatymą kaip austrės ar omarai, tačiau neabejotinai pats teisingiausias, teigia vyrams skirtas leidinys „Men's Health”.
Jei kada nors neatsispyrėte pagundai priglusti prie nepažįstamojo, nes jis labai skaniai kvepia, žinokite, kad po šiuo troškimu slapčiomis jį pauostyti slypi mokslinis paaiškinimas. Kodėl moterims taip patinka vyriškas kvapas? Pasirodo, dėl to kalti ne brangūs kvepalai, bet feromonai (nors truputis ...
Bučiuodamiesi mes ne tik jaučiame malonumą, bet ir seksualiai susijaudiname. Ir nuo pirmojo bučinio suderinamumo priklauso, ar bus antras, trečias... Santykiams šis dviejų žmonių artumas yra labai svarbus.
Šunys, apipurkšti naujai atrastais „kiaulių kvepalais“ liaujasi nepertraukiamai skalyti, kaip padūkę šokinėti ir kitaip netinkamai elgtis. Tokia išvada padaryta naujojoje studijoje, apie kurią praneša portalas discovery.com
Jūsų dėmesiui - amžina dvikova, kas labiau traukia vyrus: blondinės ar brunetės. Nors moterys šia tema gali ginčytis iki nukritimo, tačiau vyrai turi tvirtą savo nuomonę. Ir nors sakoma, kad džentelmenai renkasi blondines, tačiau veda brunetes, tai tik stereotipas. Realybėje reikalai kiek kitokie.
Bekvapiai feromonai yra išskiriami daugelio gyvūnų, siekiant patraukti partnerius. Tačiau jie taip pat sintetinami ir pardavinėjami kaip stebuklingas produktas, didinantis seksualinį patrauklumą.
Feromonai plačiai reklamuojami kaip nematoma, bet natūraliai viliojanti cheminė medžiaga, žinduoliams sukelianti seksualinį geismą. Tačiau dabar kai kurie žmonės ją naudoja kaip priemonę ieškant sau tinkamos poros, skelbia „The Time“.