Šiuolaikinių žmonių fizinė būklė vis labiau prastėja. Dažnas esame susidūrę su savo nejudrumo pasekmėmis, tarp jų – ir ypač dažnu nugaros skausmu, pažįstamu daugeliui.
fizinė būklė
8 straipsnių
Gamtoje praleistas laikas gali pagerinti bendrą žmogaus savijautą. Tačiau kiek laiko mums reikėtų praleisti gamtoje? Neseniai atliktas tyrimas rodo, kad naudai pajusti pakanka dviejų valandų per savaitę, tačiau lieka nemažai neatsakytų klausimų, rašo medicalnewstoday.com.
Fizinis pajėgumas daro didžiausią įtaką darniam vaiko augimui ir vystymuisi, tačiau padėtis Lietuvoje drastiškai prastėja, rodo Lietuvos sporto universiteto (LSU) mokslininkų atliktas tyrimas.
Paaiškėjo, kad naudojant žingsnius skaičiuojantį fizinio aktyvumo matuoklį nė kiek ne lengviau atsikratyti papildomų kilogramų, rašo „BBC News“.
Vieniems pasisekė labiau - kemša kiek nori, o kilogramai neauga, o kitiems akivaizdžiai daug sunkiau - jie turi suskaičiuoti kiekvieną kąsnį. Ką daryti, kad papildomi kilogramai niekada jūsų nekankintų?
Lieti prakaitą sporto klube, o kitą rytą neišlipti iš lovos dėl raumenų skausmo – štai ir priežastis, dėl kurios misija šią vasarą puikuotis visu dydžiu mažesne suknele ima atrodyti neįmanoma.
Didėjanti seksualinė apatija gali būti susijusi su ištvermės trūkumu, tačiau libido nesunkiai sugrąžins tinkama mankšta.
Koks yra jūsų amžius pagal fizinę būklę? Nauja skaičiuoklė parodo, ar nesate senesnis už savo metus (88)
Ar jums sunku lipti laiptais ir eiti įkalne?