Per pastarąjį šimtmetį gyvenimo trukmė visame pasaulyje pastebimai pailgėjo, daugiausia dėl pagerėjusios visuomenės sveikatos. Dėl šio demografinio gyventojų pokyčio, tiek besivystančiose, tiek išsivysčiusiose šalyse reikšmingai padidėjo senyvo amžiaus asmenų skaičius.
fiziniai pratimai
9 straipsnių
„Jei toks portalas kaip DELFI kokioje Suomijoje ar Japonijoje – šalyse, kurių gyventojai garsėja pareigingumu, – parašytų, kad mokslininkai ištyrė ir nustatė, jog labai sveika vaikščioti su lazdelėmis po kelis kartus per savaitę, nes tai gerina širdies veiklą, galvos smegenų darbingumą ir gyvenimo k...
Radikali dieta yra geriausias būdas sumažinti II tipo diabeto riziką, rodo didžiausias šios ligos tyrimas.
Oficialiais Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, net 90 proc. visų planetos gyventojų yra patyrę nugaros, juosmens, kaklo skausmus, o iš jų bent 60 proc. šiuos nemalonius pojūčius jautė ne kartą arba nuolat.
Skambutis septintą valandą ryto nuaidėdavo per visus Alytaus technikumo studentų bendrabučio koridorius. Užsimiegoję studentai keliasi, vangiai velkasi sportines uniformas ir traukia į lauką bendrai mankštai: kai kurie tyliai burbėdami sau po nosimi, kai kurie kaip tik džiaugsmingai pasišokinėdami. ...
Reguliariai sportuojant vyresniame amžiuje gyvenimas pailgėja, kaip ir metus rūkyti, rodo tyrimas. Tyrėjai tyrė 5 700 vyresnio amžiaus vyrų Norvegijoje ir padarė išvadą, kad tie, kurie tris valandas per savaitę sportavo, gyveno apie penkerius metus ilgiau nei tie, kurie nesportavo, informuoja BBC.
„O galėjau gimti vyru“, – kas mėnesį tyliai skundžiasi dažna moteris. 3 iš 4 tam turi rimtą priežastį – stiprius menstruacijų skausmus, kurie net kelioms dienoms sutrikdo įprastą gyvenimą, verčia likti lovoje ir gerti vaistus.
Jei manote, kad poros santykius tvirtina tik bučiniai, apkabinimai ir meilūs žodeliai, jūs labai klystate. Daug didesnę naudą gali turėti... joga.
Pasyvus gyvenimo būdas, netinkamas racionas ir kitos panašios problemos negali praeiti be pasekmių. Dėl to nukenčia organai ir jų funkcijos, tačiau daugiausiai kliūna nervų sistemai ir medžiagų apykaitai. Būtent dėl jų disbalanso atsiranda antsvorio, kuris ilgainiui gali pereiti į nutukimą.