Net ir prasidėjus plataus masto karui Ukrainoje iš Kauno į Rusiją, per tarpines įmones užsienyje, keliavo vandens valymo technologijos, pirmadienį skelbia LRT Tyrimų skyrius.
Gazprom Neft
21 straipsnių
Serbijos valdžia, baimindamasi Europos Sąjungos naujų sankcijų Rusijai padarinių, ketina iš Rusijos „Gazprom Neft“ perimti Serbijos naftos kompanijos NIS kontrolinį akcijų paketą, skelbia Vokietijos visuomeninė transliuotoja „Deutsche Welle“.
Signalas Didžiajam septynetui (G7) ir Jungtinių Valstijų iždo sekretoriui: Rusija vis dar žeriasi pelną iš naftos, net jei atsiranda ženklų, kad jos eksportas mažėja.
Prekiautojai rusiškomis žaliavomis skuba steigti įmones Dubajuje, nes Šveicarija vis labiau apsunkina jų verslą su Maskva.
Rusija iš savo naftos eksporto uždirba mažiau, net jeigu jūra gabenamos naftos tiekimas šoktelėjo iki šešių savaičių maksimumo. Taip yra dėl didelių nuolaidų, kurias Maskvai tenka siūlyti Azijos pirkėjams, kad šie graibstyte išgraibstytų barelius, kurių Europa vengia, o tai reiškia mažesnius eksport...
Rusijos žaliavinės naftos gamintojai yra nusiteikę mažinti gręžimo veiklą 2021 metais, nes pandemija kelia grėsmę kainų atsigavimui bei pasaulinei paklausai, teigia vienas iš trijų svarbiausių nepriklausomų naftos paslaugų teikėjų.
Rusija pradėjo konkurenciją su Sueco kanalu: yra linkusi sumokėti, kad pritrauktų laivybą į Arktį (305)
Rusija nori, kad jos Arkties vandenys vežėjams būtų patrauklesni nei Sueco kanalas, ir yra pasirengusi kompensuoti galimą riziką, kad tik to pasiektų.
Rusija yra didžiausia pasaulyje mazuto, naudojamo daugiausia laivų kurui ar energijos gamyboje, eksportuotoja. Mazutas – naftos perdirbimo liekana, susidaranti atskyrus benziną, žibalą ir dyzelinius distiliatus.
Rusijoje 2017 metais naftos gavybos apimtys sumažės 55 tūkst. barelių per parą – iki 10,76 mln. barelių. Tokia informacija antradienį pateikiama Tarptautinės energetikos agentūros (IEA) kas mėnesį paviešinamame pranešime.
Rusijos naftos gavybos sektoriaus atstovai nusprendė iki 2031 metų atidėti naftos gavybą naftos telkinyje „Doliginskoje", esančiame Pečioros jūroje, Arkties vandenyne. Telkinio operatorė – „Gazprom Neft Sachalin", nurodo naujienų portalas RBK.
Skandalais pagarsėjęs Italijos politikas Silvio Berlusconi, pastaraisiais metais daugiausia laiko praleidžiantis teismuose, Italijos visuomenei pasakė skandalingą naujieną: anot politiko, Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas siūlė jam persikelti į Rusiją ir tapti ministru, skelbia „La Stampa“.
Rusijos naftos gavybos koncernas „Gazprom“ tęsia derybas su Vietnamo „PetroVietnam“ dėl dalyvavimo modernizuojant šios šalies naftos perdirbimo gamyklą „Dung Quat“.
Koncerno "Gazprom" valdomos naftos gavybos grupės "Gazprom Neft" vadovas Aleksandras Diukovas dar vasario pabaigoje nusiuntė oficialų laišką Rusijos vicepremjerui Arkadijui Dvorkovičiui. Dokumente siūloma aptarti paramos įmonei iš valstybės sąlygas, kovo 5 d. rašo laikraštis "Kommersant".
Rusijoje atliekant priverstinį privataus sraigtasparnio „MI-2“ nusileidimą Sibiro Jamalų Nencų autonominėje apygardoje esančiame Ety-Puravsko telkinio rajone žuvo du žmonės.
Rusija jau kurį laiką sprendžia kapitalo sprukimo problemą, tačiau pastaruoju metu, šalies prezidentui Vladimirui Putinui ir toliau nesutariant su Vakarais Ukrainos klausimu, iš šalies plaukia ne tik pinigai, bet ir patys verslininkai, skelbia france24.com.
Rusijos naftos bendrovės pripažįsta, kad JAV ir Europos Sąjungos (ES) pritaikytos sankcijos pastebimai pakenks šiam Rusijos ekonomikos sektoriui.
Europos Sąjunga ir Jungtinės Amerikos Valstijos praėjusį penktadienį paskelbė naujas sankcijas Rusijai, prie šių šalių skelbia prisidėsianti ir Norvegija.
Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas sakė, kad Rusija ir Serbija yra pasirengusios tęsti dujotiekio „South Stream“ („Pietų Srautas“) projektą.
Amerikiečių kompanija „Chevron“ iki 2016 metų planuoja įgyvendinti 5,4 milijardų dolerių vertės energetinį projektą Rusijoje, o savo partnerių sąraše vardija tokias įmones kaip „Gazprom Neft“, „Rosneft“ bei LUKOIL.
Aistras keliantis dujotiekio statybų būsimajam suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalui konkursas pasuko netikėta vaga. Iš naujo pradėjus pirkimo procedūras, abi besivaržančios verslo grupės staiga pateikė gerokai mažesnius įkainius. Nors darbai tie patys, o laikas jų atlikimui – vis trumpesnis, d...