Grikiai – greitai paruošiamos, o svarbiausia – sveikatai naudingos kruopos. Anot gydytojos dietologės dr. Editos Gavelienės, grikiuose gausu geležies ir kitų žmogaus organizmui reikalingų mineralinių medžiagų bei vitaminų, todėl juos drąsiai galima valgyti kasdien, rašoma pranešime spaudai.
grikių košė
8 straipsnių
Turbūt daugeliui vaikystėje bent kelis kartus iš tėvų ar senelių yra tekę girdėti raginimą valgyti košę tam, kad augtume dideli ir būtume sveiki. Visgi, pripažinkime, dažnai džiaugdavomės jos išvengę ir mieliau pusryčiams rinkdavomės blynus su braškių uogiene. Anot maisto ekspertės Vilmos Juodkazien...
Po šventinio maratono apsunkęs organizmas reikalauja ypatingo dėmesio. Nenuostabu, juk kalėdiniai susibūrimai prasideda anksti ir tęsiasi ilgai, o retas kuris atsispiria gardžiai atrodančių, tačiau kaloringų užkandžių gausybei. Maisto ekspertė Vilma Juodkazienė sako, jog po tokio maratono patartina ...
Iki gyvo kaulo įkyrėjo grikių košė? Nebeišmanote, kuo dar ją pagardinti? Nieko tokio, nes eksperimentatorius Alfas parodys, kaip nuobodžius ir blankius grikius padaryti tokius, kad suskambėtų visai kitokiais – netikėtais – akordais.
Karosai pradeda imti masalą gegužės mėnesį; labai gerai ima prieš pat nerštą, kai susirenka į didelius būrius, ir tuojau po neršto. Po neršto pirmąsias 10 – 20 dienų karosai gerai ima įvairų masalą. Vėliau kimba blogiau, tačiau jie gaudomi iki spalio mėnesio. Vasarą kibimas pastebimai kinta. Geriaus...
Vaisiuose ir daržovėse esantys vitaminai yra ypač svarbūs mūsų organizmui. Tačiau įsisavinti juos gali trukdyti netinkamas paruošimo būdas ar net pjaustymas netinkamais įrankiais.
Tai, kas padeda dailinti kūno linijas, yra ne kas kita, o paprasčiausia košė, išskyrus manų. Taigi – apie košės privalumus ir grikių dietą, padėsiančia per 2 savaites sutirpinti 4-6 kilogramus.
Jei svarstyklės rodo ne tai, kas džiugintų jūsų akis, laikas išvalyti organizmą nuo šiukšlių ir numesti kelis nereikalingus kilogramus.