Genai mūsų organizme turėtų veikti kaip harmoningi orkestrai, tačiau atsitinka taip, kad pavieniai atlikėjai išsibalansuoja ir groja neharmoningai. Tai mums sukelia ligas. Šiuo atveju, orkestrą sudaro 40 trln. ląstelių, o mokslininkai kuria įrankius, kuriais galėtume kiekvieną ląstelę įvertinti atsk...
Harvardo universitetas
47 straipsnių
Garsaus Harvardo universiteto Medicinos mokyklos mokslininko, besidominčio senėjimo sustabdymu, Davido Sinclairo vadovaujama komanda paskelbė mokslinį darbą, kuriame teigiama, kad tam tikrų chemikalų mišinys sustabdo ląstelių senėjimą... vos per keturias paras.
Jei vaikystėje smalsiai žiūrėdavote į naktinį dangų ir esate matę filmų apie ateivius, tikriausiai pasvajodavote apie jų atvykimą. Arba to bijodavote. O kas jei ateiviai iš kitų planetų jau buvo apsilankę Žemėje? Skamba kaip siaubingai ekstravagantiška idėja? Taip mano Harvardo universiteto astronom...
Seksualinės medicinos žurnalo duomenimis 2025 m. erekcijos disfunkcija pasaulyje vargins net 170 mln. vyrų. Net 60 proc. vyrų, kurie skundžiasi erekcijos sutrikimais, diagnozuojami ir kraujotakos pažeidimai – tai yra, kai kraujas nesuteka į varpą arba per greitai iš jos išteka.
Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro (VU GMC) absolventas Ignas Maželis nuolat siekė žinių ir įgūdžių semtis tik iš geriausių mokslininkų. Baigęs studijas Lietuvoje, vaikinas po sudėtingos atrankos įstojo į prestižinį Harvardo universitetą. Nors šio pasiekimo džiaugsmą aptemdė pasaulio tvarką...
Palydovines nuotraukas išanalizavę tyrėjai: Kinija nuslėpė pandemijos pradžią, liga išplito gerokai anksčiau (180)
Praėjusių metų rudenį dramatiškai išaugęs automobilių eismas netoli didžiausių Uhano ligoninių perša mintį, kad naujasis koronavirusas Kinijoje pradėjo plisti gerokai anksčiau, nei pasauliui buvo pranešta apie jo protrūkį. Tokią prielaidą iškėlė naują tyrimą atlikę Harvardo medicinos mokyklos moksli...
Menininkė Kišonaitė: apie Gineso rekordą, darbų derinimą su šeima ir rengiamą projektą Harvardui (3)
Meno pasaulyje Agnė Kišonaitė jau pasižymėjo visa galybe tapytų paveikslų, originaliomis instaliacijomis, sudėtingais projektais, už kurių visada slypi prasminga žinutė. Nepaisant pasiekto pasaulio Gineso rekordo Honkonge, „Gintarinės širdies“ sulipdymo iš mažų gintarų Egipte vykusiam projektui, ben...
Mokslininkai naujame tyrime pristatė beprotiškai skambančią teoriją. Du astrofizikai iš Harvardo universiteto pateikė neįtikėtiną hipotezę, kaip gyvybė galėjo paplisti Visatoje.
Jeigu Jūsų paklaustų, kam daugiausiai dėmesio reikia skirti norint sukurti tvarią gerovę valstybėje, veikiausiai vienu iš pirmųjų prioritetų įvardintumėte finansavimo aukštajam mokslui užtikrinimą.
Svarbiausių Rusijos cerkvių varpai, suskambę pokomunistiniais stačiatikybės atgimimo metais, nulieti Valerijaus Asimovo įkurtoje liejykloje. Taigi tada, kai sužinojo apie netoli Maskvos kylantį milžinišką soborą, kuriame religinius simbolius buvo nutarta derinti su karinės galios akcentais, 63-ejų m...
Jungtinių Valstijų koledžai per dvylika mėnesių iki 2018 m. birželio pritraukė 46,7 mlrd. JAV dolerių, devintus metus iš eilės surinkdami rekordinę sumą, – užsitęsusi „bulių rinka“ akcijų sektoriuose iš dalies paskatino aukojamų sumų augimą.
Uraganas „Maria“, pernai rugsėjį siautėjęs Puerto Rike, nusinešė per 4 600 gyvybių – 70 kartų daugiau nei buvo skelbiama oficialiai, antradienį pranešė JAV mokslininkai.
JAV nerimsta aistros dėl rašytojos Rūtos Vanagaitės pasisakymų. Į DELFI kreipęsis svetainės lithuaniannews.net redaktorius Linas Johansonas R. Vanagaitę kaltina melu ir tvirtina jokio protesto prieš ją neorganizavęs.
Iš pirmo žvilgsnio keisti dalykai darosi pasaulyje ir Lietuvoje.
Harvardo universiteto verslo mokykloje magistrantūrą studijuojanti klaipėdietė Greta Gerazimaitė atvira - ko gero, sunkiausia, ko reikėjo išmokti seniausioje ir vienoje stipriausių aukštųjų mokyklų JAV, - pasitikėti savimi ir mokėti save pristatyti.
Daugelis svajoja apie savo verslą. Nuosavas restoranas – puiki mintis. Tačiau prieš atidarant savo restoraną specialistai pataria apgalvoti daug dalykų, kurie bus itin svarbūs jūsų verslo sėkmei.
Čia mokėsi nuo JAV prezidentų iki „Google“ ir „Facebook“ įkūrėjų: milžiniškos kainos ir sunkiai įveikiamos atrankos (34)
Puikios karjeros galimybės ateityje, Nobelio premijomis apdovanoti dėstytojai ir daugybė kitų privalumų gundo tūkstančius žmonių kasmet bandyti patekti į geriausius pasaulio universitetus, tačiau laimė nusišypso tik keliems procentams. Kuo iš tiesų išskirtiniai šie universitetai?
Harvardo universitetas itin įdomiam projektui įgyvendinti subūrė puikiausius pasaulio mokslininkus, tyrimus vykdančius skirtingose srityse. Praėjusią savaitę išpublikuoti tyrimo, kuris atskleidžia galimą naują proveržį ekologiško kuro gamyboje, rezultatai.
Antradienį tarptautinis universitetų reitingas „QS World University Rankings by Subject“ paskelbė naują dalykinį reitingą, kuriame į aukščiausias reitingų pozicijas pateko ir du Lietuvoje esantys universitetai.
Kokie žmonės tampa milijardieriais? Tie, kurie metė mokslus ir sukūrė savo verslą? Arba tie, kurie gerai mokėsi universitete?