Knygos, skaitymas, kūryba. Vieniems kurti reiškia galimybę trumpam pabėgti nuo juos supančio pasaulio, kitiems – tai šansas išsikalbėti ir šiek tiek labiau pažinti save. Gal tai vienas iš būdų kažkaip įprasminti savo egzistavimą? O gal kūryba – tai tylaus protesto forma?
Irma Randakevičienė
30 straipsnių
Dėl Vilniuje sukeltos baisios avarijos, kai skriedamas dideliu greičiu taranavo policijos automobilį ir sužalojo penkis žmones, išgarsėjęs buvęs žinomos sostinės advokatės žentas Arnas Tumėnas nesutinka, kad teismas jam iškeltą baudžiamąją bylą nagrinėtų be ikiteisminio tyrimo metu jam atstovavusio ...
Vilniuje kraupią avariją sukėlęs Tumėnas – vėl policijos akiratyje: įkliuvo neblaivus prie vairo (380)
Dėl Vilniuje sukeltos baisios avarijos, kai skriedamas dideliu greičiu taranavo policijos automobilį ir sužalojo penkis žmones, išgarsėjęs buvęs žinomos sostinės advokatės žentas Arnas Tumėnas vėl atsidūrė teisėsaugos akiratyje – įtariama, prie automobilio vairo sėdo neblaivus.
Ketvirtadienį į Vilniaus miesto apylinkės teismą atžygiavo liepos mėnesį siautėjęs „Lexus“ vairuotojas. Pasirodo, kad Valerijus Kasnikovskis, beveik nuogas, būdamas neblaivus vairavo transporto priemonę, pasipriešino pareigūnams, griebėsi ylos.
Neturėjo teisės vairuoti, bet vis tiek sėdo prie ką tik nusipirkto motociklo vairo ir didžiuliu greičiu skriejo sostinės gatvėmis, o kai buvo pastebėtas policijos pareigūnų, bandė nuo jų pasprukti. Bet tuo viskas nesibaigė – didžiausi nemalonumai prasidėjo vėliau.
Ilgą laiką vidaus reikalų sistemoje dirbęs, tačiau jau į pensiją pasitraukęs ir šiuo metu Vilniaus Gedimino technikos universiteto budėtoju dirbantis Arūnas Čatrauskas laisvalaikiu domėjosi gana neįprastais dalykais, kurie iš karto sudomino Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnus.
Vilniaus vaikų socializacijos centre maištavusios nepilnametės gavo galimybę įrodyti, kad pasimokys iš savo klaidų – baudžiamąją bylą išnagrinėjusi teisėja nutarė jas tik įspėti, o procesą dėl kaltinimų – nutraukti.
Ar žinai, kiek gali būti įvertinta tavo gyvybė? 10 tūkst. eurų? Ne, tikrai ne, tiek nekainuos, todėl aš užsakysiu tave nužudyti, kai tu eisi iš darbo namo, o tavo visa šeima bus kankinama – replėmis lups nagus nuo pirštų, o dukra dirbs juodaodžių prostitute.
Paprašyta prisiminti prieš 5 metus išleistą romaną „Reanimacijos palata“, jos autorė, Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėja Irma Randakevičienė nustemba – juk praėjo šitiek laiko ir visi 2 000 knygos egzempliorių jau išpirkti.
Tai, ką Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai per apklausą išgirdo iš vieno sostinės gyventojo, pribloškė juos ne tik kaip policininkus, bet ir kaip tėvus, namuose auginančius mažus vaikus. Todėl šis tekstas – tik stiprių nervų žmonėms, silpnesniems geriau jo neskaityti.
„Nekaltumo prezumpcija... Tai, kai sėdi, bet esi nekaltas?“ arba „žyminis mokestis – tai žemės mokestis?“ – taip kalba su teise nieko bendra neturintys žmonės, paprašyti paaiškinti, ką reiškia vienas ar kitas teisės terminas.
Buvęs Lietuvos kelių policijos vyriausiasis komisaras bei teisėjas Eugenijus Mačiulaitis užsitraukė didžiulę gėdą – sostinės policijos pareigūnai jį apkaltino degtinės butelio vagyste iš prekybos centro.
Vilniaus miesto apylinkės teismas baigė nagrinėti ir pirmadienį paskelbė nuosprendį byloje, kurioje buvo teisiama buvusi prezidentės Dalios Grybauskaitės vyriausioji patarėja Daiva Ulbinaitė.
Viena didžiausių prekybos parduotuvių internete nukentėjo, kai iš laikinojo įdarbinimo agentūros į darbą priėmė prekes supakuoti turintį darbuotoją.
Baudžiamojoje byloje dėl valstybės paslapties nutekinimo, kurioje kaltinimai yra pateikti buvusiai prezidentės Dalios Grybauskaitės vyriausiajai patarėjai Daivai Ulbinaitei, – Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovų apklausos.
Baudžiamąją bylą dėl valstybės paslapties nutekinimo, kurioje kaltinimai yra pateikti buvusiai prezidentės Dalios Grybauskaitės vyriausiajai patarėjai Daivai Ulbinaitei, nagrinės ir nuosprendį priims trys teisėjai.
Vilnietė Madlen Misiūnaitė teigia nepalaikanti moterų, kurios ryžtasi nutraukti nėštumą, todėl norėdama iš jų pasityčioti bei neteisėtai gauti pinigų sumąstė keršto planą.
Dvi Vilniuje dirbusios pardavėjos buvo įvaldžiusios tokią sukčiavimo schemą, kurios ilgą laiką nepastebėjo nei parduotuvės vadovai, nei pirkėjai, kurių vardu šios pasinaudodavo.
Buvęs Seimo narys Andrius Burba bandė ginti su sutuoktiniu į konfliktą įsivėlusią moterį, tačiau neapskaičiavo savo jėgų – pats buvo sumuštas.
Organizuota kalinių grupuotė ir laisvėje esantys jų bendrai lobo iš senyvo amžiaus pensininkų – nusikaltėlių aukomis tapo keliolika garbingo amžiaus žmonių, kurie neteko daugiau kaip 100 tūkst. litų. Be to, bausmę už įvairius nusikaltimus Marijampolės pataisos namuose atliekantys kaliniai rinkosi ne...