Пользователи социальных сетей удивлены неожиданным заявлением американского миллиардера Билла Гейтса, который якобы признал, что совершил большую ошибку в вопросе COVID-19 и вакцины от этого заболевания.
iRNR
31 straipsnių
Ar tikrai naujas tyrimas atskleidė, kad vis daugiau jaunų žmonių, paskiepytų COVID-19 vakcinomis, miršta nuo „turbo vėžio“? (2)
Sapereaude.lt pasirodė melaginga informacija apie jaunų žmonių mirtis nuo „turbo vėžio“.
Internete plinta melaginga informacija apie COVID-19 vakcinas.
Pranešimai apie tai, kad Kanadoje buvo patvirtinta pirmoji augaliniu pagrindu pagaminta vakcina nuo COVID-19 įkaitino socialinių tinklų vartotojų vaizduotę. Jau kelis mėnesius internete pasirodo pranešimų apie tai, kad vakcinas ketinama tiekti per daržoves ir kitus augalus, todėl žmonės, jų pavartoj...
Socialinių tinklų naudotojai dalinasi žinia, kurioje teigiama, kad Jeilio universiteto mokslininkai sukūrė naują vakcinos tiekimo metodą, kuris leistų vyriausybėms skiepyti gyventojus per orą.
Internete pasirodė informacija apie „AstraZeneca“ vakciną, kuriai trūksta konteksto.
Socialiniuose tinkluose plinta melaginga informacija apie vakcinas.
Internete pasirodė melaginga informacija apie vaistą ivermektiną.
Tinklaraštyje sapereaude.lt pasirodė melaginga informacija apie vakcinas.
Socialiniuose tinkluose plinta melaginga informacija apie COVID-19 vakcinas.
Socialiniuose tinkluose plinta įrašas, kuriame skleidžiama melaginga informacija apie COVID-19 ir 5G.
Socialiniuose tinkluose platinama teorija esą varlės ženklo logotipu pažymėti maisto produktai reiškia, kad juose yra iRNR vakcinų, be to, už šio ženklo slepiasi Billo ir Melindos Gates‘ų fondas. „Melo detektorius“ paaiškina, ką iš tiesų reiškia toks produktų žymėjimas ir kodėl nė vienas šių teigini...
Tinklaraštyje sapereaude.lt pasirodė melaginga informacija apie COVID-19 vakcinas. Tokia ir panaši informacija socialinėse medijose Lietuvoje cirkuliuoja nuo 2020 m.
Tinklaraštyje sapereaude.lt pasirodė įrašas, kuriame pateikta nepatvirtintos informacijos apie taip vadinamą Huaier (Trametes Robiniophila Murr) grybą.
Tinklaraštyje sapereaude.lt pasirodė įrašas su melaginga informacija apie skiepus.
Tinklaraštyje sapereaude.lt pasirodė įrašas apie COVID-19 skiepus ir nėštumą, kuriame išsakomi melagingi arba nepagrįsti teiginiai.
Socialinių tinklų vartotojai paskelbė žinutę apie tai, kad COVID-19 vakcinos esą veikia ja pasiskiepijusiųjų genetiką, o jei moteris pasiskiepija prieš pastodama, gimsta keisti kūdikiai, vadinamieji „transžmonės“, išsiskiriantys visiškai juodais akių obuoliais ir ankstyvame amžiuje įgyjantys tokių g...
Tinklaraštyje viesulas22.blogspot.com pasirodė įrašas, kuriame platinami melagingi teiginiai apie COVID-19 testavimą ir vakcinas.
Kitą savaitę bus paskelbti Nobelio premijų laureatai, Ukrainoje tebesitęsiant karui.
Tinklaraštyje sapereaude.lt pasirodė melaginga informacija apie COVID-19 vakcinas.