Turbūt teko susidurti su žmonėmis, kurie santykių pradžioje sukuria labai pozityvų įspūdį itin rūpestingo ir draugiško žmogaus, o po to staiga dingsta be jokių paaiškinimų. Tiesiog dingsta... Arba labai netikėtai nutraukia santykius, pareikšdami, kad su jumis kažkas ne taip. Tačiau praeina laiko tar...
Jautrumas
34 straipsnių
Kai kurie aplink mus esantys žmonės yra tiesiog nepakenčiami – tikri manipuliacijų meistrai. Yra ir tokių žmonių, kurių manipuliatoriais nepavadinsi, tačiau vis tiek – „sunkūs“. Bet kuris asmuo vienoje ar kitoje situacijoje gali tapti nepakenčiamu, nes visi mes turime savo emocijas, nuostatas, įsiti...
Filmuose poros pasimyli ir iš karto užmiega – realiame gyvenime visi vyrai privalo paisyti tam tikro ritualo po sekso (70)
Įdomu tai, kad vyrai sugalvoja įvairių būdų apvalyti savo pasididžiavimą – pakanka užmesti akį į tviterį ar į „Reddit“ svetainę, ten gausu patarimų ir juokelių šia tema.
Su jautriais žmonėmis esame susidūrę visi, tačiau visai kita patirtis – auginti jautrų vaiką. Net ir toje pačioje šeimoje augantys vaikai gali būti visiškai skirtingi, o pirmą kartą iš arti susidūrus su itin jautriu gali kilti daugybė klausimų.
Jautrus, švelnaus būdo vyras – kiekvienos moters svajonė. Imkite ir sužinokite, ar jūsų išrinktasis įeina į švelniausių vyrų pagal Zodiaką ketvertuką.
Stiprioms, nepriklausomoms ir klestinčioms moterims susirasti, o susiradus – išlaikyti tinkamą vyrą dažniausiai nelengva pirmiausia dėl to, kad būtent savybės, padėjusios įgyti sėkmę darbe, gali sužlugdyti tarpusavio santykius. Nors paprastai tokioms moterims sunkiau užmegzti vertingus ryšius, tačia...
Negalavimų priežastis gali slypėti ten, kur nė neįtarėte: pasitikrinkite, ar toleruojate šias „nekaltas" kruopas (40)
Šiandien, populiarėjant dietai be glitimo, vis daugiau žmonių pastebi, kad net atsisakius glitimo (baltymo, aptinkamo kviečiuose, miežiuose ir rugiuose bei jų produktuose) ir perėjus prie avižų jų sveikata negerėja. Taip yra todėl, kad visuose grūduose yra baltymų, į kuriuos gali (bet nebūtinai) rea...
Žinome, kad mityba yra sveikatos pagrindas. Įsimintini posakiai tokie kaip: „Valgyk maistą kaip vaistą, o ne vaistą kaip maistą“, „Ką valgai – tas esi“, verčia susimąstyti, kad maistas ir yra atsakymas į visus aukščiau pateiktus klausimus. Maistas – tai mūsų vaistas. O jei maistas veikia ne kaip vai...
Senovės Keltai siedavo žmones su gyvūnais ir medžiais. Jie rėmėsi idėja, kad mūsų gimimo laikas lemia mūsų asmenybės ir elgesio formavimąsi, rašo tinklaraštis zulus.lt.
Vieni vaikai yra jautresni už kitus. Mes gimstame su didesniu ar mažesniu neurologiniu jautrumu, kuris daro įtaką mūsų santykiui su pasauliu. Jautrumas aplinkai, kitiems žmonėms yra Dievo dovana, tačiau tokiems vaikams yra sunku gyventi, susitvarkyti su savo emocijomis, nerimu ir mintimis, todėl tie...
Turėdama vilties sustojau prie namo pajūryje – jis buvo nuomojamas ilgam už padorią kainą. Pakalbėjusi telefonu su maloniu šeimininku, skubiai šokau į automobilį ir pasukau į Masačusetso pakrantę, rašoma istorijoje, kurią publikuoja womansday.com.
Jeigu kiekvienas garsesnis krimstelėjimas ar sriubos siurbtelėjimas kelia norą šaukti, labai tikėtina, kad turite neurologinę ligą. Ir nesate toks vienintelis, rašo health.com.
Imunoterapija (organizmo pripratinimas prie kažkokio alergeno) tikrai veiksminga: gydant įkvepiamais – žiedadulkių, dulkių erkučių, gyvūnų – alergenais veiksmingumas siekia 60–80 proc., o vabzdžių – netgi 90 proc. ir daugiau.
Kaip manote, kas moteriai sunkiausia gyvenime? Gimdymo kančios? Priklausomybė nuo vyro? Chaosas galvoje? Nėra nieko sunkesnio moteriai gyvenime, už jos pačios nuotaiką.
Pažangūs to meto Lietuvos gydytojai ir mokslininkai suprato onkologijos mokslo svarbą ir 1931 metais sušaukė Kovos su vėžiu komiteto susirinkimą, kuriame buvo pasiūlyta įsteigti Draugiją kovai su vėžio liga.
Lietuvoje iki šiol matėme tik vieną reagavimo būdą – ir jis universalus valdžiai, žiniasklaidai, visuomenei – baisėjimąsi po fakto. Emocija. Jos ypatybė yra trumpaamžiškumas. Kognityvinis elementas – priežasčių suradimas ir tikslinga sprendimo paieška – būtų tikra naujovė. Mūsų valstybė kol kas funk...
Psichoterapeutė: kaip bendrauti su vaikais suaugusieji galėtų pasimokyti iš kompiuterinių žaidimų (5)
Paaugliai suaugusiuosius girdi ir tėvai tikrai nenustoja jiems būti autoritetais, tačiau ne visada nori sutikti su tuo, ką mes sakome, ne visada paklūsta, LRT radijo laidoje „Dešimt balų“ sako Paramos vaikams centro direktorė Aušra Kurienė.
Vyrauja stereotipas, kad galima kontroliuoti savo jautrumą, nors taip iš tiesų nėra, sako psichologė Asta Budvitienė ir priduria, kad stereotipas „moterys jautresnės“ vis dėlto yra tikra tiesa.
Pirmadienio vakarą vykusiame muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ pradžios vakarėlyje pasirodė šiuo metu kūdikio besilaukianti atlikėja Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė. Iš TV3 į LNK migravusi garsenybė prisijungė prie projekto mokytojų komandos ir užėmė vieną raudonųjų krėslų.
Kokias jūsų savybes atskleidžia Zodiako ženklas? Nors maloniausia girdėti teigiamus dalykus, tačiau kartais pravartu sužinoti ir karčią kritiką. Ji padeda tobulėti ir siekti savo tikslų.