Pasibaigus pirmajai savaitei, Londono Sitis vis aiškiau suvokia savo niūrią ateitį po „Brexit“: finansinių paslaugų susitarimas su Europos Sąjunga gali būti per menkas ir pavėluotas, kad būtų galima išsaugoti dominuojančią Sičio padėtį.
Jonathanas Hillas
7 straipsnių
Didžiosios Britanijos vyriausybės vadovas Davidas Cameronas pasiūlė skirti šalies ambasadorių Prancūzijoje nauju Europos Sąjungos komisaru, penktadienį pranešė pareigūnai.
Europos Komisija (EK) trečiadienį, rugsėjo 30 dieną, pristatė bene ambicingiausią finansinį projektą po euro idėjos: planą įkurti bendrą visas 28 valstybes nares apjungsiančią kapitalo rinką, kuri padėtų skatinti ekonomikos augimą ir mestų iššūkį JAV kaip investicijų centro statusui, skelbia politic...
Šiandieninėje tarptautinių santykių arenoje pasaulio lyderiams tenka susidurti su tokiais iššūkiais kaip: Rusijos prezidento Vladimiro Putino ekspansija į Ukrainą, nepralenkiamas Kinijos augimas, teroristinės organizacijos „Islamo Valstybė“ augimas Libijoje ir daugeliu kitų, kurie grasina tarptautin...
Europos Komisijos pirmininkas Jeanas-Claude'as Junckeris spaudžiamas peržiūrėti savo būsimos komandos sudėtį po to, kai Europos Parlamento nariai smarkiai supliekė kelis kandidatus į eurokomisarus per jų paskyrimo svarstymą.
Prieštaringai vertinamas Didžiosios Britanijos kandidatas vadovauti Europos Sąjungos (ES) finansų tarnyboms trečiadienį suklupo prie pirmosios kliūties per susitikimą su europarlamentarais Briuselyje, o Ispanijos kandidato į būsimąją Europos Komisiją perspektyvos taip pat atrodo miglotos.
Neįgudusiai akiai naujai suformuota Europos Komisija ir jos struktūra atrodo įspūdingai.