„Aš nusprendžiau gydyti menu“, – šiandien sako menininkė ir buvusi kardiologė širvintiškė Agnė Andruška. Moteris pasakoja, kad po ilgų studijų ir sunkaus darbo ji nusprendė mesti mediciną, o šiandien mokosi tatuiruočių meistrystės, veda tapybos pamokas ir tapo paveikslus.
kardiologija
7 straipsnių
Lietuvių technologija per pusę metų spėjo pelnyti tarptautinį pripažinimą: palengvins kardiologų darbą (1)
Jaunųjų Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) mokslininkų kuriama technologija per pusę metų spėjo pelnyti tarptautinį pripažinimą, rašoma pranešime spaudai.
Už išskirtinius nuopelnus kardiologijos, visuomenės sveikatos, medicinos moksluose ir didelę įtaką Europos bei pasaulio mokslo ir švietimo bendruomenei garbingu titulu įvertintas Lietuvos sveikatos mokslų universiteto rektorius prof. Remigijus Žaliūnas - jam suteiktas Odesos nacionalinio medicinos u...
Elektrokardiostimuliatorių istorija Lietuvoje prasidėjo jau 1960 metais, kuomet norint stimuliuoti bandančią sustoti širdį, medikai privalėdavo daryti atvirą pjūvį krūtinės ląstoje. Tačiau tobulėjančios technologijos, nuosekliai diegiami pažangūs gydymo metodai ir profesionalūs medikai kardiologijos...
Visą mėnesį Simono Dailidės dienos prasideda ledinio vandens eketėje. Savo žvalumu ir idėja jis užkrėtė ne vieną, iki tol nusipurtydavusį vien nuo minties apie išlipimą iš komforto zonos.
Sulaukus keturiasdešimties 1 iš 5 rizikuoja susirgti širdies nepakankamumu. Dešimt metų, nuo diagnozės nustatymo, išgyvena tik ketvirtadalis susirgusių, pusė miršta per pirmus penkerius metus.
Medikai ir vaistininkai skiria vis daugiau dėmesio vaistų suderinamumui.