Ko tik nematėme per šiuos trejus metus Lietuvos politinės sistemos architektūroje: ir Seimo narių skaičiaus mažinimą (iki 71, 101 ir 121), ir grasinimus Lietuvoje palikti tik vienmandates rinkimų apygardas, ir dotacijos skyrimą rinkimuose nedalyvavusiai valdančiųjų socialdarbiečių partijai, o dabar ...
kartelė
6 straipsnių
Seimo dauguma susimažino rinkimų barjerą nuo 5 proc. iki 3 proc. Tai reiškia margą, fragmentuotą ir bendros kalbos nerandantį parlamentą su dar margesne vyriausybe. Jei jau dabar 6 frakcijoms susitarti sudėtinga, pabandykite įsivaizduoti, kaip tai darytų 10 ar net 12 politinių vienetų.
Jau kuris laikas tarp politikų ir ekspertų verda vieša diskusija apie Seimo rinkimų slenksčio, arba kartelės, proporcinėje rinkimų sistemoje sumažinimo pasekmes.
Mindaugas Puidokas. Klastingas planas palengvinti sąlygas patekti į Seimą ir pasmerkti valstybę chaosui (72)
Dauguma žmonių norėtų, kad Lietuvoje Seimo nariai būtų renkami tik vienmandatinėse apygardose. Turėtume 141 asmenybę. Puiku, bet ar realybėje tos asmenybės galės susitarti ir darniai dirbti kartu?
Jaunuolis nėra tikras dėl ateities: ar dėl kariuomenės turiu atsisakyti svajonių ir baigti sunkiai kurtą verslą? (284)
Man yra 20 m. ir aš labai bijau patekti į šauktinių sąrašą, o galiausiai ir į kariuomenę. Manau, tai labai pakeistų mano gyvenimą į neigiamą pusę. Pateiksiu savo istoriją, kas suprastumėte, kodėl taip galvoju.
„Metų automobilis 2016“ konkurso finalininkų septynetuke jau apžvelgėme penkis pretendentus: „Opel Astra“, „Škoda Superb“, „Mercedes-Benz GLC“, „Hyundai i20“ bei „Audi A4“. Atėjo laikas įdėmiau pasižiūrėti į bene labiausiai šeimos poreikiams pritaikytą lemiamo etapo dalyvį „Ford S-Max“.