Šiaurės Korėja penktadienį paminėjo 10-ąsias buvusio šalies lyderio Kim Jong Ilo mirties metines jo atminimui skirta ceremonija, kurioje dalyvavo tūkstančiai žmonių, įskaitant dabartinį šalies vadovą Kim Jong Uną.
Kim Jong Ilas
157 straipsnių
Priežastis, kodėl Šiaurės Korėja tapo atsiskyrusia šalimi: ši beprotybė padeda soste išlikti „amžinai“ (6)
Yra šalis, kurioje egzistuoja neįtikėtini dalykai. Tai Šiaurės Korėja. Tūkstančiai žmonių čia savo vestuves švenčia kaip religinį ritualą prieš pirmojo lyderio, valstybės tėvo ir įkūrėjo, Kimo Il Sungo paminklą. Oficialiai tikima, kad antrasis šalies vadovas, Kimas Jong Ilas, išrado mėsainį (arba „d...
Liūdnai pagarsėjusių diktatorių meniu: dėl kokių priežasčių jie sau neleido kulinarinių įmantrybių (30)
Anaiptol ne iš gerosios pusės pagarsėję XX a. politikos veikėjai galėjo mėgautis išskirtine prabanga, bet daugelio iš jų supratimas apie tai, kas yra skanu, buvo gana savotiškas – kas kas, o patiekalų brangumas, jų akimis, tikrai nebuvo lemiamas kriterijus.
Šiaurės Korėjai ketvirtadienį minint valstybės įkūrėjo Kim Il Sungo gimimo metines šalies gyventojai, veidus užsidengę apsauginėmis kaukėmis, nešė gėles prie jo paminklo Pchenjane.
Vietos žiniasklaida skelbia, kad Šiaurės Korėjoje populiarėja arbatos kultūra. Valstybinio šalies transliuotojo KCNA suteiktoje medžiagoje užfiksuoti „Unjong“ arbatinėje Pchenjane šiuo gėrimu besimėgaujantys vietiniai. Čia, kaip nurodo reportažo autoriai, galima paragauti įvairių rūšių arbatos. Šiau...
Ilgai neviešinta JAV paslaptis: amerikiečių karys spjovė į viską ir dezertyravo į Šiaurės Korėją (34)
Tai – Jungtinių Amerikos Valstijų gėda. Nors ji prasidėjo 1962 metų rugpjūčio 15 dieną, apie ją amerikiečiai sužinojo tik 2000 metais. Ir ne tik JAV vengė tiesos – Šiaurės Korėja irgi neigė sunkiai protu suvokiamą istoriją: Šaltojo karo metu vienas JAV karys, tarnavęs demilitarizuotoje zonoje tarp Š...
Kai Šiaurės Korėja nusprendžia nutraukti pokalbį, ji paprasčiausiai nepadeda ragelio. Ir tikrai nejungia autoatsakiklio. Tiesą sakant, atrodo, kad nupjauti telefono laidus taip pat per maža. Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas ir jo įtakingoji sesuo Kim Yo Jong „neskambink man – paskambinsiu aš“ p...
Vladimiras Putinas turi konkurentą. Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas, panašu, seka Rusijos prezidento pavyzdžiu ir ryžosi ypatingai fotosesijai, rašo huffpost.com.
Atmosfera buvo draugiška. Dailios patogios kėdės. Mandagios frazės. Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas netgi sugebėjo atkartoti Rusijos vadovo Vladimiro Putino sėdėjimo manierą – abu valdžios lyderiai prieš oficialią Vladivostoke vykusio susitikimo pradžią įsitaisė išskėtę kojas, skelbia AP.
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ir Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas ketvirtadienį pirmą kartą susitikę akis į akį pažadėjo siekti glaudesnių ryšių.
Šarvuotas Šiaurės Korėjos lyderio Kim Jon Uno traukinys atvyko į Vladivostoką, kur ketvirtadienį, balandžio 25 dieną, prasidėjo jo susitikimas ir derybos su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu, skelbia BBC.
Vladivostoke ketvirtadienį prasidėjo Rusijos prezidento Vladimiro Putino ir Šiaurės Korėjos lyderio Kim Jong Uno pirmasis susitikimas.
Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas (Kim Čen Unas) trečiadienį savo asmeniniu šarvuotu traukiniu atvažiavo į Tolimųjų Rytų uostamiestį Vladivostoką, kur įvyks jo pirmasis susitikimas su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu.
Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas trečiadienį veikiausiai atvyks šarvuotuoju traukiniu į Rusijos pasienyje esančią Chasano stotį, naujienų agentūrai „Interfax“ pranešė vienas informuotas šaltinis.
Informacija apie Vladimiro Putino ir Kim Jong Uno susitikimo datą ir vietą neskelbiama dėl saugumo. Tai penktadienį pareiškė Rusijos prezidento spaudos sekretorius Dmitrijus Peskovas, praneša „Interfax“.
Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas balandžio pabaigoje apsilankys Rusijoje ir susitiks su šalies prezidentu Vladimiru Putinu, ketvirtadienį pranešė Kremlius.
Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas, surengęs inspekcijas vienoje gamykloje, elektrinėje ir atostogų stovykloje, griežtai išbarė pareigūnus, antradienį pranešė valstybinė žiniasklaida.
Visi Šiaurės Korėjos vadai skelbė, kad branduolinė programa yra esminis siekis norint užtikrinti šalies saugumą ir klestėjimą. Kaip rašo „The Atlantic“ žurnalistas Uris Friedmanas, atsisakant šių idėjų kyla pavojus nuvilti daugybę žmonių.
Jo tėvas paniškai bijodavęs keliauti, ypač lėktuvais. Dabar Kim Jong Unas drąsiai ryžosi tam, ko mažiausiai 32 metus nedarė nė vienas Šiaurės Korėjos lyderis, skelbia AP.
Nuo tada, kai 2011 metais Kim Jong Unas stojo prie Šiaurės Korėjos valdžios vairo (neskaitant apsilankymo Kinijoje šių metų kovą), jis, kiek oficialiai žinoma, iš savo šalies taip ir nebuvo išvykęs, primena „The Washington Post“ žurnalistas Adamas Tayloras.