Sveikata – ne vieta eksperimentams, todėl ją patikėti reikėtų tik patyrusiems profesionalams. Specialistams, kurie puikiai supranta individualius poreikius ir siūlo pažangius sprendimus. Klinikoms, kuriose dirba itin aukštos kvalifikacijos gydytojai, tyrimai atliekami moderniose laboratorijose ir ko...
laboratoriniai tyrimai
5 straipsnių
Lietuvoje iš miestų vandentiekio atitekantį vandenį gerti saugu, tačiau kiek kitokia padėtis kalbant apie šachtinių šulinių vandenį. Nors toks vanduo atrodo švarus, o jo skoninės savybės neprastos, bet tai dar nereiškia kad jis saugus ir vertas būti ant mūsų stalo.
Vienas itin tyro alyvuogių aliejaus komponentas sunaikina įvairias žmogaus vėžio ląsteles, nekenkdamas sveikosioms. Mokslininkai žinojo, kad oleokantalai gali naikinti vėžio ląsteles, bet tiksliai negalėjo pasakyti, kaip tai vyksta.
JAV pareigūnai priėmė sprendimą riboti cheminių medžiagų, naudojamų gaminant nepridegančias teflonines keptuves, naudojimą. „The Guardian“ verčia susimąstyti, kad jeigu sveika mityba jums dar nebuvo pakankamai sudėtingas iššūkis, atsirado puiki proga pasukti galvą, ar maistą gaminate sveikatai žalos...
Kur saugu maudytis, o kur ne? Ar galima plika akimi ir uosle atpažinti užterštą vandenį? Kai kuriais atvejais taip, jeigu vanduo žydi ar kažkas į jį buvo išlieta. Bet mikrobiologinė tarša arba tarša fekalijomis – nesimato.