Klaipėdos universitetinės ligoninės (KUL) medikams teko susidurti su itin retu atveju, kai reikėjo gydyti kraujuojančią blužnį ir trombozę kojoje, o jų gydymo metodai nebuvo suderinami. Vidaus ligų skyriaus vedėja dr. Irina Purtokaitė-Labutinienė sako, kad per penkiolika jos darbo metų toks atvejis ...
limfoblastinė leukemija
5 straipsnių
Tą vasarą prieš ketverius metus, ilgi Stanislavos plaukai slinko kuokštais, ją vargino silpnumas, moteris buvo išbalusi, tačiau manė, jog šie negalavimai atsirado dėl intensyvaus gyvenimo būdo.
Minint Santariškių klinikų Vaikų onkohematologijos centro 35-etį, į spaudos konferenciją atėjo ir Tatjana Ponumriova – 43-ejų vilnietė. Stiprybe spindinti moteris sutiko pasidalinti jos šeimą sukrėtusia istorija bei papasakoti, kas šiame kelyje buvo sunkiausia – galbūt tai padės ir kitiems.
Baigusi mokyklą Agnė (vardas pakeistas) nedvejodama pasirinko medicinos studijas. Sprendimą lėmė negailestinga diagnozė, kurią mergina išgirdo būdama devintokė – kraujo vėžys. Apie tai, kaip nepasiduoti, apie gydymo subtilybes ir pozityvaus mąstymo svarbą – merginos dienoraštyje.
Genų redagavimas išgelbėjo nuo leukemijos mirštančios mergaitės gyvybę.