Lietuvos mokyklose vaikams pradėtos dėstyti „Gyvenimo įgūdžių“ pamokos ir, tik pamanykit, dalis jų bus apie lytiškumą! Kas galėjo pagalvoti, kad XXI amžiuj civilizuotoj Vakarų valstybėj dėsis tokie dalykai – vidury baltos dienos bus kalbama apie seksą, ir dar ne bet kur, o mokykloj!
lytinis gyvenimas
22 straipsnių
Mano vyras įsitikinęs, kad oralinis seksas man nėra būtinas. Kaip man jį įtikinti, kad yra kitaip?
Specialistės ragina rūpintis šiuo vidaus organu: sutrikus jo funkcijoms, kentės ir sveikata, ir lytinis gyvenimas (9)
Šlapimo nelaikymas yra dažna moterų problema. Bet tai tik viena iš bėdų, kurios atsiranda sutrikus dubens dugno veiklai. Lytinių organų smukimas žemyn, tuštinimosi problemos, lytinio susijaudinimo sutrikimai – tai, su kuo rizikuojama susidurti, jei nieko nebus daroma. Mergaičių ir moterų akademijos ...
Seksologas įspėjo, kad užsikrėsti venerine liga galima ir ne lytinio akto metu: kur dar slypi pavojus (44)
Žmogus negali gyventi nejausdamas fizinio kontakto su kitu žmogumi. Kol vieni jaučia gyvenimo pilnatvę laikydamiesi už rankų, apsikabinant ar bučiuojantis, kiti trokšta ne tik platoniško artumo, bet ir aistros.
Šie pratimai gali pagerinti ne tik sveikatą, bet ir lytinių santykių kokybę: akušerė papasakojo, kaip teisingai atlikti (37)
Dažna moteris yra girdėjusi apie Kėgelio pratimus, dažna net yra bandžiusi juos atlikti. Gal dieną, dvi... bet, kaip sako akušerė, tinklaraščio „Sumani mama“ autorė Marija Mizgaitienė, juos reikia daryti kiekvieną dieną, visą gyvenimą. Tik tada rezultatas jus nudžiugins. Kas tai per pratimai, kokia ...
Suaugęs žmogus tikriausiai yra matęs daugiau nuogų žmonių nei visi mūsų protėviai kartu sudėjus. Tai – nemokamos pornografijos rezultatas.
Mokslininkai ėmė tirti, kaip karantinas paveikė žmonių seksualinį gyvenimą: štai ką pavyko sužinoti (48)
Karantinas, atrodo, visus išmušė iš vėžių. Turėjome atsisakyti kelionių ir pramogų, o ir ėjimas į darbą daugeliui tapo tik prisiminimu. Mokslininkus domina viena šio naujo gyvenimo stiliaus sritis – ar žmonės dažniau mylisi?
Psichologė ragina pamiršti gandrus ir kopūstus: pasakė, kaip geriausia vaikams paaiškinti apie seksą (42)
Net ir tie vaikai, kurie nėra „kodėlčiukai“, anksčiau ar vėliau užduoda klausimą, iš kur gi aš atsiradau. Atsakymas, radau kopūstuose ar atnešė gandras, vargu ar skambės įtikinamai. Tinklaraščio „Ponas Leonas“ autorė apie tai pakalbino psichologę Justiną Zelionkaitę-Dambrauskienę. Anot jos, su vaika...
Sunku kalbėtis apie sekso trūkumą, nes paprasčiausiai bijoma išgirsti, kad esi negeidžiamas.
Opi ir tyli moterų problema – šlapimo nelaikymas – gali atsirasti natūraliai senstant moters organizmui, pagimdžius vaiką arba tiesiog turint silpnus dubens dugno raumenis.
Tiesą sakant, klausimas, ar trumpinti gaktos plaukus, ar juos pamiršti, niekada nekėlė abejonių: galų gale, higienos ir tvarkingumo niekas neatšaukė. Tačiau kaip ką tik išsiaiškino mokslininkai, intymi šukuosena net 80 procentų didina riziką susirgti lytiniu keliu perduodamomis ligomis.
Apklausa, kurioje dalyvavo beveik pustrečio tūkstančio Kanados gyventojų, liudija, kad vidutinio amžiaus žmonių lytinis gyvenimas daug turtingesnis nei kad jaunystėje.
Lytinio akto metu ir klitoriui, ir varpai reikia papildomo kiekio deguonies, kurį jie gauna iš kraujo. Vitaminas E (alfa tokoferolis) padeda kraujo kūneliams greitai ir veiksmingai pernešti deguonį ir išvengti oksidacijos.
Nors vyrai nelinkę skųstis savo sveikata ir ieškoti pagalbos, erekcijos sutrikimas neretai juos atveja pas gydytojus. Tačiau jie nė neįtaria, kad laiku pasirodę specialistui apsaugos save nuo dar didesnės bėdos.
Lietuvoje daugiau kaip pusė 55-erių ir vyresnių vyrų serga kraujotakos sistemos ligomis, tai rodo Higienos instituto Sveikatos informacijos centro surinkti duomenys. Daugelis jų būtų išvengę sunkių padarinių, jeigu būtų atkreipę dėmesį į pirmuosius ligos simptomus ir kreipęsi pagalbos į specialistus...
Mums sakoma, kad lytinio potraukio (libido) mažėjimas yra normali senėjimo dalis, tačiau vienai žymiausių Amerikos gastroenterologių dr. Robynne Chutkan teko konsultuoti daugybę moterų, turinčių problemų miegamajame, nors tegyvenančių savo antrąjį ar trečiąjį gyvenimo dešimtmečius.
Pagrindinis kaltininkas, kodėl moteris negali patirti orgazmo, yra mažas, toli nuo vaginos esantis klitoris.
Tyrime paaiškėjo, kad moterys nuo 40 iki 65 metų gyvena kur kas aktyvesnį seksualinį gyvenimą. Tai įvyksta tuomet, kai jau yra nuolatinis partneris, pasiekta tam tikra materialinė gerovė, taip pat įgytas aukštasis išsilavinimas.
Vyras stengiasi to neprisiminti, o jūs negalite pamiršti. Jis iš tiesų norėjo, tačiau nesugebėjo savo troškimo patvirtinti veiksmais. Liūdniausia, kad tai jau ne pirmas kartas.
Tyrimas rodo, kad vegetarai, lyginant su mėsos mėgėjais, gali pasigirti aktyvesniu lytiniu gyvenimu. Gali būti, kad taip yra todėl, jog augalinės kilmės produktai didina fitoestrogeno lygį organizme. Tai įrodė Ugandoje su beždžionėmis atlikti tyrimai, skelbia „The Daily Mail“.