Dažnai superproduktais pavadinamos žalioji arbata ir mačia yra gaminamos iš to paties augalo, nepaisant to, jų skonis, tekstūra, spalva ir paruošimo būdas skiriasi. Nėra vienodas ir abiejų gėrimų poveikis sveikatai bei savijautai. Užsienio ekspertai paanalizavo vienos ir kitos arbatos ypatumus ir pa...
mačia
7 straipsnių
Retas žmogus savo kasdienį rytą pradeda be karštos kavos puodelio. Juk ji suteikia taip reikiamos energijos, o ir nuotaika išgėrus šio gėrimo tampa pakilesnė.
Galite pradėti dieną su šiuo gėrimu arba pakeisti antrą popietinį puodelį kavos – aprūpinsite organizmą antioksidantais ir daugeliu kitų naudingų medžiagų. Gardi arbata stimuliuoja kūną ir protą, gerina virškinimą, skatina spartesnį kenksmingų medžiagų šalinimą iš organizmo – viskas, ko reikia, nori...
Atsakė, kurioje arbatoje yra daugiausia antioksidantų: patarė, kaip ruošiant išgauti geriausią skonį
Arbata ne tik šildo, bet ir pasižymi sveikatinančiomis savybėmis. Arbatos ekspertė Giedrė Trumpienė sako, kad žalioji arbata gali padėti apsaugoti imunitetą nuo ligų, o jau peršalus ar susirgus gripu gali palengvinti simptomus.
Šį gėrimą labai mėgsta japonai. Populiarėja jis ir Lietuvoje. Tai – mačios arbata, neretai vadinama net „supermaistu“. Apie tai, kuo ji naudinga ir kaip ją paruošti, domėjosi LNK laida „Labas vakaras, Lietuva“.
Dr. Gavelienė rytinę kavą siūlo keisti kitu gėrimu – ne tik suteiks energijos visai dienai, bet ir sumažins rimtų ligų tikimybę (1)
Atsikėlę ryte ir norėdami greičiau prasibudinti dažnai geriame kavą ar skirtingas arbatžolių arbatas. Tačiau sveikatai palankios mitybos konsultantė, gydytoja dietologė dr. Edita Gavelienė sako, kad kartais vietoje mums įprastų rytinių gėrimų galima išbandyti ir naujų skonių.
Kaip numesti svorį, stiprinti imunitetą, turėti daugiau jėgų, išlaikyti aukštą darbingumo lygį kas valandą netonizuojant organizmo kava? Kaip apsisaugoti nuo virusų ar greičiau pasveikti po jų atakos? Tokie ir panašūs rūpesčiai kamuoja milijonus žmonių.