Sekmadienį, balandžio 12 d. 31 metų princas Abdulas Malikas vedė 22 metų Dayangku Raabi‘atul ‘Adawiyyah Pengiran Haji Bolkiah, rašo „Daily Mail“.
Musulmonų nekaltybė
28 straipsnių
Kairo teismas trečiadienį skyrė mirties bausmę septyniems Egipto koptams ir prieštaringam vertinamam JAV pastoriui už dalyvavimą kuriant pranašą Mahometą pašiepiantį filmą, pranešė valstybinė žiniasklaida.
Antiislamiško mėgėjiško filmo, kuris sukėlė kruvinus protestus musulmoniškajame pasaulyje, kūrėjas Markas Basseley Youssefas, kuris anksčiau buvo vadinamas Nakoula Basseley Nakoula, trečiadienį Jungtinėse Valstijose metams buvo pasiųstas į kalėjimą - už savo bandomojo laikotarpio dėl ankstesnio nuo...
Pasaulį krečiant daugybei konfliktų, pretendentų į Nobelio taikos premiją ratas šiemet yra labai platus, sako stebėtojai, bet kai kurie jų užsimena, kad prestižinis apdovanojimas galėtų atitekti Rytų Europos ar Arabų pavasario aktyvistams.
Antiislamiško filmo kūrėjas nebuvo pagrindinė smurto musulmonų pasaulyje priežastis, teigia advokatas (2)
Teisininkas, ginantis su antiislamišku filmu "Musulmonų nekaltumas" (Innocence of Muslims) siejamą asmenį, per trečiadienį vykusį antrąjį teismo posėdį neigė, kad jo klientas kaltas dėl smurto bangos Artimuosiuose Rytuose.
Dabar labai paplitęs, kasdien plačiai vartojamas žodis – tolerancija, bei panašus terminas – politkorekcija. Abu jie plačiai taikomi tada, kai kalba eina apie tam tikras visuomenės grupes, dažniausiai seksualines mažumas, tam tikras tautines bendrijas, feministes, neįgaliuosius bei kitus.
Dešimtys ginkluotų vyrų praeitą mėnesį įsiveržė į JAV konsulatą Bengazyje, padegė jo pastatą ir vaikėsi darbuotojus, antradienį pasakojo amerikiečiai pareigūnai, pateikdami išsamų ir dramatišką šiame Libijos mieste įvykdyto kruvino išpuolio vaizdą.
Konservatyviai nusiteikę Seimo nariai pasipiktino festivalio „Sirenos“ spektakliu „Apie Dievo sūnaus veido koncepciją“ ir parlamente siekia priimti rezoliuciją, kuria būtų kviečiama boikotuoti krikščionis, jų nuomone, įžeidžiantį spektaklį. Rezoliucijos projektą pristačiusi konservatorė Vilija Alekn...
Tverės teismas Maskvoje pirmadienį skandalingąjį amerikietišką filmą "Musulmonų nekaltybė" (Innocence of Muslims), rodytą internete ir sukėlusį protestus daugelyje pasaulio šalių, pripažino ekstremistiniu.
Vienas buvęs Pakistano įstatymų leidėjas pasiūlė 200 tūkst. JAV dolerių atlygį bet kuriam asmeniui, kuris nužudys antiislamiško filmo, supykdžiusio musulmonus visame pasaulyje, autorių.
Grozno miesto Lenino rajono teismas skandalingą amerikietišką filmą "Musulmonų nekaltybė" (Innocence of Muslims) pripažino ekstremistiniu ir uždraudė jį rodyti per bet kokias masinio informavimo priemones, penktadienį žurnalistams sakė Čečėnijos nacionalinės politikos, spaudos ir informacijos minist...
JAV laikinai sumažins ambasados Libijos sostinėje Tripolyje personalą, remdamasi Valstybės departamentu skelbia BBC.
Amerikietė aktorė, kuri teigia buvo suklaidinta ir nežinojo, kad filmuojasi antiislamiškame filme, išprovokavusiame audringus protestus musulmonų pasaulyje, trečiadienį kreipėsi į federalinį teismą, siekdama, kad to filmo ištraukos būtų pašalintos iš vaizdo įrašų portalo "YouTube".
Musulmonų šalių lyderiai metė iššūkį JAV prezidento B.Obamos pastangoms teisinti antiislamišką filmą (12)
Musulmonų lyderiai pareikalavo, kad tarptautinė bendruomenė imtųsi veiksmų, siekdama užkirsti kelią išpuoliams prieš religiją, o šis žingsnis laikomas iššūkių JAV prezidento Baracko Obamos pasisakymams už žodžio laisvę Jungtinių Tautų (JT) Generalinėje Asamblėjoje.
Iranas pirmadienį pranešė atsiimantis savo paraišką varžytis dėl „Oskarų“ kino apdovanojimų, pranešė šalies kultūros ministras Mohammadas Hosseini.
Dešimtyje šalių žuvo keliasdešimt žmonių per protesto akcijas, surengtas dėl JAV sukurto filmo „Musulmonų nekaltybė“. Jį komentavo visame pasaulyje nuo Barako Obamos iki Irano aukščiausio dvasininko. Egipto generalinis prokuroras pasirašė arešto orderį septyniems koptams ir JAV pastoriui, susijusiem...
Ataka, per kurią žuvo JAV ambasadorius Libijoje, tapo skaudžiu smūgiu Amerikos žvalgybos operacijoms, nes tarp evakuotųjų po šio išpuolio amerikiečių buvo Centrinės žvalgybos valdybos (CŽV) agentų ir kontraktininkų, sekmadienio vakarą pranešė dienraštis "The New York Times".
Penktadienį Pakistane per protesto akcijas prieš filmą "Musulmonų nekaltumas”, vykusias daugelyje didelių šalies miestų, mažiausiai 16 žmonių žuvo, o dar apie 200 buvo sužeista, praneša "The Associated Press”, remdamasi šaltiniais valdžios institucijose.
Teismas nepatenkino aktorės Cindy Lee Garcia, kuri nusifilmavo antiislamiškame filme, praėjusią savaitę išprovokavusiame riaušes musulmonų pasaulyje, prašymo išimti filmą iš interneto svetainės „YouTube“, informuoja guardian.co.uk.
Penktadienį buvo sustiprinta Vakarų diplomatinių atstovybių musulmoniškose šalyse apsauga, nes tikimasi protestų dėl JAV sukurto musulmonus papiktinusio filmo ir Prancūzijos žurnalo išspausdintų pranašo Mahometo karikatūrų.