Trylika metų be atostogų, treji metai – be laisvadienių, o pirmus porą metų, kai ėmėsi verslo, ji miegodavo vos dvi tris valandas. Tokiu ritmu gyvena Natalija Vaicekauskienė, „Picų lobyno“ įkūrėja.
Natalija Vaicekauskienė
9 straipsnių
Darbą Vokietijoje iškeitė į nuosavą verslą mažame miestelyje: ši vieta čia – pirma ir kol kas paskutinė (94)
Trakų rajone esantis Rūdiškių miestelis turi kavinę pavadinimu „Picų lobynas“. Čia pasakų personažų vardais pavadintas picas tikroje picų kepimo krosnyje kepa kavinės šeimininkė Natalija Vaicekauskienė. Moteris pasakoja, kad vietoje gero darbo Vokietijoje ji pasirinko nuosavą verslą čia, Rūdiškėse, ...
Vasara yra tas metas, kai vienu labiausiai vertinamų automobilio privalumų tampa oro kondicionierius. Tačiau LRT.lt kalbinti ekspertai pataria, kad juo naudotis reikia saikingai, nes vietoj komforto kondicionierius gali būti sveikatos problemų šaltiniu.
Leistis į kelią reikėtų išsimiegojus ir pailsėjus, o jei to nepadarėte arba jums reikia įveikti ilgus atstumus, greičiausiai griebsitės įvairių būdų miegui įveikti. Kas labiausiai padėtų – kava, vanduo, saulėgrąžų gliaudymas, mankšta, dainavimas?
Vairuoti susirgus neleidžiama ne tik Kelių eismo taisyklėse (KET), to daryti griežtai nerekomenduoja ir medikai bei vairavimo profesionalai. „Nemažai žmonių net neskaito, kas yra vaistų nuo karščiavimo sudėtyje ir kokį poveikį tai gali turėti vairavimui“, – teigia šeimos gydytoja Natalija Vaicekausk...
Rauginto pieno produktuose gausu gerųjų bakterijų, kurių reikia mūsų organizmui, tačiau po antibiotikų vartojimo ar žarnyno infekcijų vien kefyro nepakaks.
Besiartinančią gripo epidemiją paprastai galima pastebėti jau gruodžio pabaigoje, o jos piką – sausį, tačiau džiaugtis dar per anksti, sako šeimos gydytoja Natalija Vaicekauskienė. Šeimos gydytojos bei Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro visuomenės sveikatos specialistės Anos Kaverkinienės teigimu, epi...
Nesvarbu, ar ruduo šiltas, ar šaltas ir drėgnas – sergamumas peršalimo ligomis šiuo metų po truputį didėja. Gydytoja epidemiologė Daiva Razmuvienė sako, kad peršalimo atvejų padaugėja, nes žmonės, grįžę po atostogų į darbus ar mokyklas, ilgą laiką kartu būna uždarose patalpose.
Vien augalinės kilmės produktus vartojantys žaliavalgiai gali pristigti būtinų maistinių medžiagų, o į savo racioną įtraukę termiškai neapdorotus gyvulinės kilmės produktus, labiau rizikuoja apsinuodyti. Taip teigia LRT.lt kalbintos gydytojos bei maisto saugos specialistės.